Gå til hovedindhold

Extralink H20 PINK, Digitalt kamera til børn, 3 År, Lyserød, Hvid

ExtralinkDigitalkameraerEAN: 5903148918648
Pris fra 82 krtil 106 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 80 kr 27. maj

Sammenlign priser på Extralink H20 PINK, Digitalt kamera til børn, 3 År, Lyserød, Hvid og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Extralink H20 PINK børne elektronik Digitalt kamera til børn
82 kr
Til butik
Extralink H20 PINK børne elektronik Digitalt kamera til børn billede

Produktinformation

Extralink H20 PINK. Produkttype: Digitalt kamera til børn. Anbefalet alder (min.): 3 År. Produktfarve: Lyserød, Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Extralink
Artikel nr.: EXTRALINK H20 PINK
EAN: 5903148918648
Varenr.: 1001676519
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Extralink H20 PINK, Digitalt kamera til børn, 3 År, Lyserød, Hvid
106 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Extralink H20 PINK, Digitalt kamera til børn, 3 År, Lyserød, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Extralink H20 PINK, Digitalt kamera til børn, 3 År, Lyserød, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK82 kr82 krKøb
2CS MEGASTORE DK106 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Extralink H20 PINK, Digitalt kamera til børn, 3 År, Lyserød, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Extralink H20 PINK, Digitalt kamera til børn, 3 År, Lyserød, Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 80 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 82 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Extralink H20 PINK, Digitalt kamera til børn, 3 År, Lyserød, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Extralink H20 PINK, Digitalt kamera til børn, 3 År, Lyserød, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202682 kr2 kr (3%)
27. maj 202680 kr2 kr (2%)
24. maj 202682 kr2 kr (3%)
23. maj 202680 kr2 kr (2%)
16. maj 202682 kr2 kr (3%)
15. maj 202680 kr2 kr (2%)
9. maj 202682 kr27 kr (25%)
8. maj 2026109 kr27 kr (33%)
7. maj 202682 kr2 kr (3%)
3. maj 202680 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret