Gå til hovedindhold

!Andre Brætspil EXIT: The Game (Dansk) - Det Hemmelige Laboratorium (Escape Room Puzzle Game)

!Andre BrætspilBrætspilEAN: 7072611001199
Pris fra 129,95 krtil 169,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 109,95 kr 27. apr.

Sammenlign priser på EXIT: The Game (Dansk) - Det Hemmelige Laboratorium (Escape Room Puzzle Game) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
EXIT: The Game (Dansk) - Det Hemmelige Laboratorium (Escape Room Puzzle Game)
-37%129,95 kr
Før 204,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
EXIT: The Game (Dansk) - Det Hemmelige Laboratorium (Escape Room Puzzle Game) billede

Produktinformation

I har meldt jer som forsøgspersoner i en medicinsk undersøgelse, men da I kommer til laboratoriet, er der ingen andre at se. I begynder at blive klar over, at der må være noget galt her….. . Pludselig begynder giftgrønne dampe af ko

Produktspecifikationer

Kategori: Puslespil & Hjernevridere
EAN: 7072611001199
Varenr.: 203533
Gå til Nordisk Spil
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
EXIT 2: Det Hemmelige laboratorium - Dansk
139 kr
Til butik
EXIT 2: Det Hemmelige laboratorium - Dansk billede

Produktinformation

EXIT: Det Hemmelige Laboratorium - Kan I løse mysteriet? Ville det ikke være super spændende at få et Escape Room hjem til din egen stue? Det har du muligheden for med kortspillet EXIT: Det Hemmelige Laboratorium, hvor du og dine venner sammen kan løse de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spilbræt
EAN: 7072611001199
Varenr.: 54260080542044
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
EXIT 2: Det Hemmelige Laboratorium - Escape Room spil - Fra 12 år
149,95 kr
Til butik
EXIT 2: Det Hemmelige Laboratorium - Escape Room spil - Fra 12 år billede

Produktinformation

EXIT spillene vi sælger, har alle danske tekster! De anbefales fra 12 år og op, og for 2-4 spillere. Spillene er af typen ESCAPE ROOM og CO-OP, hvorfor man kun spiller spillet 1 gang - og på tid!!!I EXIT Det Hemmelige Laboratorium har I meldt jer som testpersoner i en medicinsk undersøgelse, men da I ankommer til laboratoriet, er der ingen andre at se. I begynder at blive klar over, at der må være noget galt her...Pludselig begynder giftgrønne dampe af komme ud af reagensglassene - og I bliver hurtigt SÅ dårlige, så I besvimer! Da I vågner, forvirrede og omtåget, opdager I at døren til laboratoriet er låst og at der ikke er andre veje at komme ud.. Kun en notesbog med en gådefuld, roterende drejeskive synes at tilbyde enkelte spor for hvordan kan kommer ud af laboratoriet.Værd at videHver æske i EXIT serien, har sit eget tema; fra Faraoens gravkammer i Pyramiden, til detsunkne skib på havets bund, til den (måske) øde ø! Fælles for hvert spil, er at I skal slippe ud inden tiden går.OBS: Spillet er kun beregnet til at spille en gang!SpecifikationerMærke: Kosmos / SpilbrætSprog: Dansk.Spillere: For 2 - 4 deltagere.Spilletid: Ca. 60 - 90 min.Sværhedsgrad: 3,5 af 5 (1 = begynder & 5 = ekspert)Alder: Anbefales fra 12 år.Antal: 1 spil i æske.Se produktvideo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Board Games
Materiale: ["Plast"]
EAN: 7072611001199
Varenr.: 42802281742557
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Exit - The Game - Det Hemmelige Laboratorium - Escape Room Spil
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EXIT: The Game (Dansk) - Det Hemmelige Laboratorium (Escape Room Puzzle Game) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EXIT: The Game (Dansk) - Det Hemmelige Laboratorium (Escape Room Puzzle Game) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk129,95 kr129,95 krKøb
2Nordisk Spil139 kr139 krKøb
3Legebyen DK149,95 kr188,95 krKøb
4Gucca.dk169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EXIT: The Game (Dansk) - Det Hemmelige Laboratorium (Escape Room Puzzle Game)

PriceData har fulgt prisen på EXIT: The Game (Dansk) - Det Hemmelige Laboratorium (Escape Room Puzzle Game) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 109,95 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 131 kr.

Den nuværende pris på 129,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for EXIT: The Game (Dansk) - Det Hemmelige Laboratorium (Escape Room Puzzle Game). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for EXIT: The Game (Dansk) - Det Hemmelige Laboratorium (Escape Room Puzzle Game) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026129,95 kr9,05 kr (7%)
22. maj 2026139 kr9,05 kr (7%)
8. maj 2026129,95 kr9,05 kr (7%)
7. maj 2026139 kr29,05 kr (26%)
27. apr. 2026109,95 kr29,05 kr (21%)
26. apr. 2026139 kr29,05 kr (26%)
21. apr. 2026109,95 kr29,05 kr (21%)
20. apr. 2026139 kr29,05 kr (26%)
11. apr. 2026109,95 kr20 kr (15%)
9. apr. 2026129,95 kr9,99 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret