Gå til hovedindhold

Kosmos EXIT: The Game (Dansk) - Den Sunkne Skat (Escape Room Puzzle Game)

KosmosBrætspilEAN: 7072611001724
Pris fra 102 krtil 149,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 47,95 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EXIT: The Game (Dansk) - Den Sunkne Skat (Escape Room Puzzle Game) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kosmos EXIT: Den Sunkne Skat (Dansk)
102 kr
Til butik
Kosmos EXIT: Den Sunkne Skat (Dansk) billede

Produktinformation

EXIT-serien er en række spil, hvor du hjemme i din egen stue kan genopleve spændingen fra et escape room. Spil sammen enten to eller flere og se, om I kan flygte fra farerne. EXIT-serien har vundet Årets Spil i mange lande og er en herlig serie af spil, der på perfekt vis genskaber følelsen af at være i et escape room sammen.

Produktspecifikationer

Mærke: Kosmos
Kategori: Braetspil
Artikel nr.: LPFI0172
EAN: 7072611001724
Varenr.: 2806123
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
EXIT: The Game (Dansk) - Den Sunkne Skat (Escape Room Puzzle Game)
-48%109,95 kr
Før 209,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
EXIT: The Game (Dansk) - Den Sunkne Skat (Escape Room Puzzle Game) billede

Produktinformation

I EXIT Den sunkne skat skal I på jagt efter Santa Marias legendariske skat! Skatten gemmer sig i et mystisk skibsvrag, og I skal derfor dykke ned efter skatten. Men STOP, noget går helt galt, og I bliver fanget under havets overflade! Nu er tiden knap, og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Puslespil & Hjernevridere
EAN: 7072611001724
Varenr.: 203532
Gå til Nordisk Spil
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
EXIT 4: Den Sunkne Skat - Dansk
139 kr
Til butik
EXIT 4: Den Sunkne Skat - Dansk billede

Produktinformation

EXIT: The game - Den sunkne skat I denne udgave af EXIT skal I dykke ned under havets overflade og udforske et mystisk skibsvrag, for at finde Santa Marias sagnomspundne skat! Men noget går galt, og I bliver fanget dybt nede på havets bund. I spillet gæld...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spilbræt
EAN: 7072611001724
Varenr.: 54260080247132
Gå til Spilskabet.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
EXIT 4 Den Sunkne Skat Dansk
149 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
EXIT 4: Den Sunkne Skat - Escape Room spil - Fra 12 år
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EXIT: The Game (Dansk) - Den Sunkne Skat (Escape Room Puzzle Game) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EXIT: The Game (Dansk) - Den Sunkne Skat (Escape Room Puzzle Game) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK102 kr141 krKøb
2Kelz0r.dk109,95 kr109,95 krKøb
3Nordisk Spil139 kr139 krKøb
4Spilskabet.dk149 kr149 krKøb
5Legebyen DK149,95 kr188,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EXIT: The Game (Dansk) - Den Sunkne Skat (Escape Room Puzzle Game)

PriceData har fulgt prisen på EXIT: The Game (Dansk) - Den Sunkne Skat (Escape Room Puzzle Game) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for EXIT: The Game (Dansk) - Den Sunkne Skat (Escape Room Puzzle Game). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for EXIT: The Game (Dansk) - Den Sunkne Skat (Escape Room Puzzle Game) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026102 kr7,95 kr (7%)
23. maj 2026109,95 kr6,05 kr (5%)
22. maj 2026116 kr6,05 kr (6%)
27. apr. 2026109,95 kr6,05 kr (5%)
26. apr. 2026116 kr6,05 kr (6%)
22. apr. 2026109,95 kr7,95 kr (8%)
18. apr. 2026102 kr7,95 kr (7%)
11. apr. 2026109,95 kr6,05 kr (5%)
10. apr. 2026116 kr1,99 kr (2%)
29. mar. 2026117,99 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret