Gå til hovedindhold

Eve Home Eve - Outdoor Cam - Sikkert projektørkamera med Apple HomeKit Secure Video-teknologi

EveCentral styring af hjemmetEAN: 4260195392199
Pris fra 1.591 krtil 2.596 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.005 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.509 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Eve Home Eve - Outdoor Cam - Sikkert projektørkamera med Apple HomeKit Secure Video-teknologi og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1591 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Eve Outdoor Cam Kasse Udendørs Væg
1.591 kr
Til butik
Eve Outdoor Cam Kasse Udendørs Væg billede

Produktinformation

Eve Outdoor Cam. Understøttet placering: Udendørs, Forbindelsesteknologi: Kabel & trådløs. Monteringstype: Væg, Produktfarve: Sort, Hvid, Formfaktor: Kasse. Synsfelt vinkel (FOV): 157°. LED type: IR. Video komprimeringsformater: H.264, Understøttede videotilstande: 1080p, Billedhastighed: 24 fps...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ISHEVCAMOUT [18246197]
EAN: 4260195392199
Varenr.: 1003005428
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eve Outdoor Cam Sort - Udendørs overvågningskamera med spotlys og HomeKit Secure Video
-11%1.599 kr
Før 1.798 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eve Outdoor Cam Sort - Udendørs overvågningskamera med spotlys og HomeKit Secure Video billede

Produktinformation

- 100% privat: HomeKit Secure Video - Dæmpbar projektør med Light boost - Berigede notifikationer - Mennesker/Dyr/Køretøj detektion - Pakke detektion - 157° field of view med night vision Hold godt øje med dit hjem døgnet rundt og modtag berigede notifikationer på din iPhone når der sker noget. Eve Outdoor Cam pakker avanceret teknologi ind i en slank metal indpakning og er designet eksklusivt for Apple HomeKit Secure Video, bygget fra grunden up for at sikre dine data and dit privatliv. Når bevægelsessensoren detekterer en aktivitet, tænder Eve Outdoor Cam automatisk sin dæmpbare projektør. Og med et utroligt bredt 157° field of view og night vision, kan du holde godt øje med ethvert hjørne af dit hjem både dag og nat i knivskarpe detalje med HD live video streaming og optagelse. Vælg hvordan du vil notificeres og om du vil lave optagelser hver gang der sker en aktivitet, eller kun når mennesker, dyr, køretøjer, eller pakker er detekteret. Du kan føle dig sikker velvidende at dine video optagelser er analyseret privat indenfor dine fire vægge, og ikke i skyen! End-to-end krypteret både live video og optagelser, 10-dages optagelseshistorik. HD 1080p/24fps video. To-vejs kommunikation med indbygget mikrofon og højttaler. Maksimal datasikkerhed: Ingen cloud, ingen registrering, og ingen tracking så dine data ikke bliver delt. Local intelligens og direkte kommunikation mellem Eve tilbehør og din iPhone, iPad eller Home Hub uden bridge og uden cloud afhænighed.

Produktspecifikationer

Mærke: Eve
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 10ECA8101
EAN: 4260195392199
Varenr.: 3070784
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Udendørs overvågningskamera Eve Outdoor Cam med projektør
2.199 kr
Til butik
Udendørs overvågningskamera Eve Outdoor Cam med projektør billede

Produktinformation

Fordele ved udendørs overvågningskameraSikr hjemmet med Eve Outdoor Cam - et elegant vægmonteret kamera til udendørs brug med kombineret projektør. Kameraet giver klare optagelser i 1080p ved 24 fps og har både dag-/nat-tilstand og IR-nattesyn, så du kan følge med hele døgnet. Den brede synsvinkel på 157° dækker effektivt indkørsler, haver og terrasser, mens indbygget mikrofon og højtaler gør tovejskommunikation mulig.Design og tilslutningEve Outdoor Cam er kompakt i sort/hvidt design og måler 17,0 × 7,6 × 6,5 cm (H × B × D). Det er IP55-klassificeret til udendørs placering og monteres på væggen. Med både kablet og trådløs tilslutning (Wi‑Fi 802.11b/g/n) får du fleksibel opsætning. Strømforsynes via AC 100–240 V, 50–60 Hz.Smart sikkerhed i hverdagenBevægelsesdetektering op til 8 m tænder lyset og starter optagelse, så uventede gæster bliver opdaget og området oplyst. Med kun én enhed i pakken er det nemt at komme i gang og udvide efter behov. Perfekt til boligejere, der ønsker pålidelig udendørs sikkerhed og praktisk belysning i én løsning.Placering: Udendørs, vægmonteringIP-klassificering: IP55Synsvinkel: 157°Video: 1080p, 24 fps, H.264Nattesyn: IR LED, dag-/nat-tilstandDetekteringsafstand: 8 mAudio: Indbygget mikrofon og højtalerNetværk: Wi‑Fi 802.11b/g/nTilslutning: Kablet og trådløsStrøm: AC 100–240 V, 50–60 HzMål: H 17,0 cm × B 7,6 cm × D 6,5 cmAntal kameraer i pakken: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Låse
Vægt: 1.74g
EAN: 4260195392199
Varenr.: 1909647
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Udendørs overvågningskamera Eve Outdoor Cam med projektør
2.219 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eve Home Eve - Outdoor Cam - Sikkert projektørkamera med Apple HomeKit Secure Video-teknologi
2.596 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eve Home Eve - Outdoor Cam - Sikkert projektørkamera med Apple HomeKit Secure Video-teknologi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eve Home Eve - Outdoor Cam - Sikkert projektørkamera med Apple HomeKit Secure Video-teknologi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.591 kr1.591 krKøb
2Proshop DK1.599 kr1.599 krKøb
3Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
4Vivas DK2.219 kr2.298 krKøb
5Teknikproffset DK2.596 kr2.655 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eve Home Eve - Outdoor Cam - Sikkert projektørkamera med Apple HomeKit Secure Video-teknologi

PriceData har fulgt prisen på Eve Home Eve - Outdoor Cam - Sikkert projektørkamera med Apple HomeKit Secure Video-teknologi i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.509 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.897 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.745 kr.

Den nuværende pris på 1.591 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Eve Home Eve - Outdoor Cam - Sikkert projektørkamera med Apple HomeKit Secure Video-teknologi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Eve Home Eve - Outdoor Cam - Sikkert projektørkamera med Apple HomeKit Secure Video-teknologi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.591 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.599 kr45 kr (3%)
9. maj 20261.644 kr16 kr (1%)
7. maj 20261.628 kr170 kr (9%)
24. apr. 20261.798 kr16 kr (1%)
22. apr. 20261.782 kr57 kr (3%)
21. apr. 20261.839 kr330 kr (22%)
11. apr. 20261.509 kr308 kr (17%)
10. apr. 20261.817 kr4 kr (0%)
9. apr. 20261.813 kr18 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret