Gå til hovedindhold

Eve Home Eve Aqua - Smart vandstyring med Apple HomeKit-teknologi

eveCentral styring af hjemmetEAN: 4260195392229
Pris fra 737 krtil 1.614 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 877 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Eve Home Eve Aqua - Smart vandstyring med Apple HomeKit-teknologi og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 737 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Eve Aqua Smart vandcontroller
737 kr
Til butik
Eve Aqua Smart vandcontroller billede

Produktinformation

Eve Aqua - 3rd Generation - smart vandcontroller - trådløs - Bluetooth, Thread

Produktspecifikationer

Mærke: EVE
Artikel nr.: 10ECC8101
EAN: 4260195392229
Varenr.: 1000741529
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eve Aqua - Smart Vandingskontrol med Apple Homekit Teknologi
-19%899 kr
Før 1.108 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eve Aqua - Smart Vandingskontrol med Apple Homekit Teknologi billede

Produktinformation

Med Eve Aqua-smartvandscontrolleren skal du aktivere dit kunstvandingssystem via din iPhone, Siri eller knappen ombord, og lade det slukke automatisk. Du kan også opsætte tidsplaner hurtigt og nemt i Eve-appen, og lade Eve Aqua tage sig af vanding af dine have- og terrasseplanter - helt automatisk uden at kræve en internetforbindelse, en bro eller en gateway. Eve Aqua er kompatibel med alle populære slangesystemer og multi-kanal vandfordelere som f.eks. fra Gardena - plus den tilbyder 7 vandingsperioder. Eve Aqua konverterer din almindelige udendørs vandhane til et smart vandudtag, så du kan holde dit græs grønt og dine planter glade og sunde - selv mens du er væk. I kombination med en HomePod mini eller det nye Apple TV, understøtter Eve Aqua også Thread. Denne teknologi gør dit smarte hjem hurtigere, mere pålideligt og øger dets rækkevidde: Du skal blot placere en Full Thread-enhed, såsom Eve Energy, så tæt som muligt på din Eve Aqua. Eve Energy vil derefter fungere som en router og videresende datapakker fra Eve Aqua. På denne måde er Eve Aqua altid inden for rækkevidde - hvor som helst i din have. Udstyret med Apple HomeKit-teknologi tilbyder den smarte vandcontroller enestående brugervenlighed og avanceret sikkerhed. Eve Aqua er hurtig og nem at konfigurere, tilbehøret slutter sig automatisk til dit Thread-netværk, og du behøver ikke en bro. Og det bedste ved alt Eve-tilbehør er, hvordan de beskytter dit privatliv: Eve høster ikke dine personlige data, og der er ingen Eve-sky, så dine data bliver ikke afsløret. Lokal intelligens betyder, at al behandling sker lokalt, og Eve-tilbehør kommunikerer direkte med din iPhone, iPad eller hjemmehub uden nogen cloud-afhængighed eller bro.

Produktspecifikationer

Mærke: Eve
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 10ECC8101
EAN: 4260195392229
Varenr.: 3095190
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eve Aqua - Smart Vandingskontrol - Homekit Kompatibel
1.469,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eve Home Eve Aqua - Smart vandstyring med Apple HomeKit-teknologi
1.614 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eve Home Eve Aqua - Smart vandstyring med Apple HomeKit-teknologi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eve Home Eve Aqua - Smart vandstyring med Apple HomeKit-teknologi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK737 kr737 krKøb
2Proshop DK899 kr938 krKøb
3Gucca.dk1.469,95 kr1.469,95 krKøb
4Teknikproffset DK1.614 kr1.673 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eve Home Eve Aqua - Smart vandstyring med Apple HomeKit-teknologi

PriceData har fulgt prisen på Eve Home Eve Aqua - Smart vandstyring med Apple HomeKit-teknologi i 178 dage. Laveste pris i perioden er 737 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 920 kr.

Den nuværende pris på 737 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Eve Home Eve Aqua - Smart vandstyring med Apple HomeKit-teknologi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Eve Home Eve Aqua - Smart vandstyring med Apple HomeKit-teknologi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026737 kr162 kr (18%)
23. maj 2026899 kr286 kr (24%)
7. maj 20261.185 kr36 kr (3%)
2. maj 20261.149 kr41 kr (4%)
1. maj 20261.108 kr41 kr (4%)
30. apr. 20261.149 kr79 kr (6%)
27. apr. 20261.228 kr120 kr (11%)
22. apr. 20261.108 kr41 kr (4%)
21. apr. 20261.149 kr252 kr (28%)
11. apr. 2026897 kr252 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret