Gå til hovedindhold

Eva Trio Mosaic-stegepande 24 cm med keramisk Slip-Let®-belægning (246625)

Eva TrioStegepanderEAN: 5706631228466
Pris fra 584 krtil 789,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 205,95 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 441 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Eva Trio Mosaic-stegepande 24 cm med keramisk Slip-Let®-belægning (246625) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 584 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Eva Solo Eva Trio Mosaic stegepande Ø24 cm
-35%584 kr
Før 899,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eva Solo Eva Trio Mosaic stegepande Ø24 cm billede

Produktinformation

Eva Solo Eva Trio Mosaic stegepande Ø24 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Eva Solo
Kategori: Stegepander
EAN: 5706631228466
Varenr.: 587356-01
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eva Trio - Mosaic frying pan 24 cm ceramic Slip-Let
667 kr
Til butik
Eva Trio - Mosaic frying pan 24 cm ceramic Slip-Let billede

Produktinformation

Allround-stegepande med slidstærk keramisk Slip-Let® belægning og rustfrit stål, som tåler metalredskaber. Trelags varmefordeling, ovnfast op til 400 °C, passer til alle varmekilder inkl. induktion. Reducerer fedt, nem at rengøre, opvaskemaskine- og ståluldsskraber-sikker. Fri for fluorforbindelser.

Produktspecifikationer

Mærke: Eva Trio
Kategori: Pander
Artikel nr.: 246625
EAN: 5706631228466
Varenr.: 3395290
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Eva Trio Mosaic-stegepande 24 cm med keramisk Slip-Let®-belægning (246625)
780 kr
Til butik
Eva Trio Mosaic-stegepande 24 cm med keramisk Slip-Let®-belægning (246625) billede

Produktinformation

En uundværlig allround-stegepande med en hidtil uset keramisk belægning, der gør denne pande usædvanligt holdbar. Det unikke mosaikmønster på overfladen består af rustfrit stål i toppen og en Slip-Let® keramisk belægning i bunden og er modstandsdygtigt over for brug af metalredskaber. Belægningen gør det muligt at reducere mængden af fedt og olie, der bruges til perfekt stegning og nem rengøring. Stegepandens trelagsteknologi sikrer perfekt varmefordeling, og det holdbare ydre er modstandsdygtigt over for ridser og slag. Brug denne pande til alt fra spejlæg til burgere og grøntsagsbøffer. Panden er varmebestandig til ovnbrug ved op til 400 °C og er designet til alle varmekilder, inklusive induktion. Tåler opvaskemaskine og kan rengøres med ståluld. Belægningen er fri for fluorforbindelser. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Eva Trio
Kategori: Stegepander
EAN: 5706631228466
Varenr.: D24605
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Eva Trio - Multi Mosaic Stegepande - ø 24 Cm - Rustfrit Stål - Keramisk
789,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eva Trio Mosaic-stegepande 24 cm med keramisk Slip-Let®-belægning (246625) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eva Trio Mosaic-stegepande 24 cm med keramisk Slip-Let®-belægning (246625) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK584 kr584 krKøb
2Proshop DK667 kr706 krKøb
3Teknikproffset DK780 kr839 krKøb
4Gucca.dk789,95 kr789,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eva Trio Mosaic-stegepande 24 cm med keramisk Slip-Let®-belægning (246625)

PriceData har fulgt prisen på Eva Trio Mosaic-stegepande 24 cm med keramisk Slip-Let®-belægning (246625) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 422 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 687 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 513 kr.

Den nuværende pris på 584 kr er 14% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Eva Trio Mosaic-stegepande 24 cm med keramisk Slip-Let®-belægning (246625). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Eva Trio Mosaic-stegepande 24 cm med keramisk Slip-Let®-belægning (246625) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026584 kr135 kr (30%)
29. maj 2026449 kr135 kr (23%)
28. maj 2026584 kr135 kr (30%)
1. maj 2026449 kr135 kr (23%)
30. apr. 2026584 kr135 kr (30%)
26. apr. 2026449 kr218 kr (33%)
23. apr. 2026667 kr218 kr (49%)
22. apr. 2026449 kr218 kr (33%)
21. apr. 2026667 kr218 kr (49%)
13. apr. 2026449 kr218 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret