Gå til hovedindhold

OS Europa Svejsehandske. Kraftigt rød oksespalt, helforet til CO² & elektrodesvejsning. Str. 10

OSTilbehør til tøjEAN: 5701273066216
Pris fra 55 krtil 67 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 51 kr 18. maj

Sammenlign priser på Europa Svejsehandske. Kraftigt rød oksespalt, helforet til CO² & elektrodesvejsning. Str. 10 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 55 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Europa Svejsehandske. Kraftigt rød oksespalt, helforet til CO² & elektrodesvejsning. Str. 10
55 kr
Til butik
Europa Svejsehandske. Kraftigt rød oksespalt, helforet til CO² & elektrodesvejsning. Str. 10 billede

Produktinformation

Europa - rød - SvejsehandskeHåndflade: Kraftigt rødt oksespaltOverhånd: Kraftigt rødt oksespaltKrave: Kraftigt rødt oksespalt, langHelforetKategori: IIKvalitet: A/BTil CO² samt elektrodesvejsningEN420EN 12477APPE klasse 1

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Svejse handsker
EAN: 5701273066216
Varenr.: 507999667
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Svejsehandske europa str. 10 - Kraftigt rød oksespalt-helforet til CO² & elektrodesvejsning
56 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Europa svejs, rød Str. 10
-34%63,29 kr
Før 96,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Europa svejs, rød Str. 10 billede

Produktinformation

Denne robuste svejsehandske er konstrueret af rødt oksespaltlæder, et materiale kendt for sin ekstraordinære holdbarhed og evne til at beskytte brugeren i krævende arbejdssituationer som svejsning. Hele handsken, herunder både håndfladen, ryggen og den fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Svejsehandsker
EAN: 5701273066216
Varenr.: 147354
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Svejsehandske europa str. 10 Kraftigt rød oksespalt-helforet til CO ² & elektrodesvejsning
67 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Europa Svejsehandske. Kraftigt rød oksespalt, helforet til CO² & elektrodesvejsning. Str. 10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Europa Svejsehandske. Kraftigt rød oksespalt, helforet til CO² & elektrodesvejsning. Str. 10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk55 kr55 krKøb
2CS MEGASTORE DK56 kr95 krKøb
3Globaltools.dk63,29 kr63,29 krKøb
4Elvvs.dk67 kr67 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Europa Svejsehandske. Kraftigt rød oksespalt, helforet til CO² & elektrodesvejsning. Str. 10

PriceData har fulgt prisen på Europa Svejsehandske. Kraftigt rød oksespalt, helforet til CO² & elektrodesvejsning. Str. 10 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 51 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 56 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 52 kr.

Den nuværende pris på 55 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Europa Svejsehandske. Kraftigt rød oksespalt, helforet til CO² & elektrodesvejsning. Str. 10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Europa Svejsehandske. Kraftigt rød oksespalt, helforet til CO² & elektrodesvejsning. Str. 10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202655 kr1 kr (2%)
1. jun. 202656 kr1 kr (2%)
30. maj 202655 kr4 kr (8%)
18. maj 202651 kr1 kr (2%)
16. maj 202652 kr1 kr (2%)
14. maj 202651 kr1 kr (2%)
4. maj 202652 kr1 kr (2%)
3. maj 202651 kr1 kr (2%)
2. maj 202652 kr1 kr (2%)
5. apr. 202651 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret