Gå til hovedindhold

Euromic Stor - Stor - Hardcase Trolley - 46 X 33 X 20 Cm

EuromicKufferter og taskerEAN: 5903235694837
Pris fra 429 krtil 749,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 320,95 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Stor - Stor - Hardcase Trolley - 46 X 33 X 20 Cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 429 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Euromic STITCH Hardcase trolley 46 x 33 x 20 cm
429 kr
Til butik
Euromic STITCH Hardcase trolley 46 x 33 x 20 cm billede

Produktinformation

STITCH, Hardcase trolley 46 x 33 x 20 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Euromic
Kategori: Fritid Rejser
Artikel nr.: 119609186
EAN: 5903235694837
Varenr.: 3366308
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Stitch trolley, hardcase 46x33x20 cm
559,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
STOR Stitch - Hardcase trolley - 46 x 33 x 20 cm
593 kr
Til butik
STOR Stitch - Hardcase trolley - 46 x 33 x 20 cm billede

Produktinformation

Unleash Your Inner Artist with Stitch!, Why settle for a boring pencil case when you can have one that's out of this world? Introducing the, Stitch Hardcase Trolley, , a delightful addition to your school supplies that promises both fun and functionality. This double pencil case is designed to bring a splash of joy to your daily routine, making it the perfect companion for students, artists, and stationery enthusiasts alike. Features and Benefits, Spacious Design: Measuring 46 x 33 x 20 cm, this hardcase trolley offers ample space for all your pens, pencils, markers, and more. It's roomy enough to even stash a secret snack or two!, Durable Construction: Crafted by Euromic, this pencil case is built to withstand the hustle and bustle of school life. Its sturdy exterior ensures your supplies stay safe and secure. Adorable Stitch Theme: Featuring your favorite alien, Stitch, this case is sure to bring a smile to your face every time you reach for a pen. It's perfect for anyone who loves a bit of mischief in their stationery. Perfect for All Ages, Whether you're a kid heading back to school or an adult looking to add some whimsy to your workspace, the Stitch Hardcase Trolley is ideal for all ages. Its playful design and practical features make it a must-have for anyone who enjoys a touch of creativity in their everyday life. Get Creative with Stitch, With this pencil case by your side, you're ready to draw, doodle, and design to your heart's content. Let Stitch inspire your artistic endeavors and keep your supplies organized in style. Stitch says: Keep calm and color on!, Don't miss out on the chance to own this charming pencil case. Grab yours before they disappear faster than a plate of cookies!.

Produktspecifikationer

Mærke: Stor
Kategori: Rejsetasker
EAN: 5903235694837
Varenr.: D30457
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Stor - Stor - Hardcase Trolley - 46 X 33 X 20 Cm
609,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Disney Stitch Kuffert - 46 x 33 cm - Blå
749,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stor - Stor - Hardcase Trolley - 46 X 33 X 20 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stor - Stor - Hardcase Trolley - 46 X 33 X 20 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK429 kr468 krKøb
2Legekæden559,95 kr559,95 krKøb
3Teknikproffset DK593 kr652 krKøb
4Gucca.dk609,95 kr609,95 krKøb
5Kids-world.dk749,95 kr749,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stor - Stor - Hardcase Trolley - 46 X 33 X 20 Cm

PriceData har fulgt prisen på Stor - Stor - Hardcase Trolley - 46 X 33 X 20 Cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 429 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 484 kr.

Den nuværende pris på 429 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Stor - Stor - Hardcase Trolley - 46 X 33 X 20 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Stor - Stor - Hardcase Trolley - 46 X 33 X 20 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026429 kr9 kr (2%)
25. maj 2026438 kr10 kr (2%)
24. maj 2026448 kr20 kr (4%)
23. maj 2026468 kr10 kr (2%)
22. maj 2026478 kr4 kr (1%)
21. maj 2026482 kr39 kr (7%)
8. maj 2026521 kr92 kr (21%)
6. maj 2026429 kr3 kr (1%)
5. maj 2026432 kr10 kr (2%)
4. maj 2026442 kr20 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret