Gå til hovedindhold

Euromic Stor - Minecraft Backpack - H38 x W28 x D13 cm Taske - GEEKD.dk

EuromicKufferter og taskerEAN: 5701359817053
Pris fra 239,95 krtil 299,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 239 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Stor - Minecraft Backpack - H38 x W28 x D13 cm Taske - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Minecraft rygsæk H38 x B28 x D13 cm
239,95 kr
Til butik
Minecraft rygsæk H38 x B28 x D13 cm billede

Produktinformation

Minecraft rygsækken er perfekt til det både skole, leg og eventyr! Læg alle dinne skatte i tasken og transporter dem fra skoven, stranden og legepladsen til hjemmet!

Produktspecifikationer

Kategori: Legetøj
EAN: 5701359817053
Varenr.: 47483006025981
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Euromic MINECRAFT Backpack H38 x W28 x D13 cm
251 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
STOR Minecraft-rygsæk - H38 x B28 x D13 cm
260 kr
Til butik
STOR Minecraft-rygsæk - H38 x B28 x D13 cm billede

Produktinformation

Slip din indre arkitekt løs, og hold dine skoleartikler lige så organiserede som dit Minecraft-inventar med dette, runde Minecraft-blyantetui, fra Euromic. Dette penalhus er designet til fans af det ikoniske spil og er ikke bare en STORløsning - det er en portal til din foretrukne pixelerede verden!, Penalhuset måler, 22 x 7 cm, og er kompakt, men alligevel rummeligt nok til at rumme alle dine vigtige skriveredskaber. Uanset om du STORpenne, blyanter eller endda et par fortryllede bøger, så er du dækket ind med dette etui. Den cylindriske form minder om spillets ikoniske blokke og tilføjer et strejf af lunefuldhed til dine daglige skole- eller kontorartikler. Dette penalhus er lavet med tanke på holdbarhed og er fremstillet af materialer af høj kvalitet, der kan modstå daglig brug. Den robuste lynlås sikrer, at dine ting er sikkert STORed, mens det livlige design giver et stænk af farve og sjov til dit skrivebord eller din rygsæk. Selv om det måske ikke hjælper dig med at afværge Creepers eller Endermen, er dette penalhus perfekt til at holde dine værktøjer organiseret og let tilgængelige. Det lette design gør det nemt at have med, uanset om du skal i skole, på kontoret eller på et kreativt eventyr i det fri. Og lad os ikke glemme det legende nik til Minecrafts håndværkssystem - selvom du måske ikke kan lave noget med det, er dette penalhus et must-have-tilbehør for enhver fan af spillet. Det er en herlig måde at vise sin kærlighed til Minecraft på, samtidig med at man holder orden på sine ting. Så hvorfor nøjes med et almindeligt penalhus, når du kan få et, der hylder dit yndlingsspil? Giv din hverdag et strejf af klodsethed med det runde Minecraft penalhus fra Euromic. Perfekt til studerende, gamere og alle, der sætter pris på lidt pixeleret nostalgi!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Stor
Kategori: Rygsække
EAN: 5701359817053
Varenr.: D30240
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stor - Minecraft Backpack - H38 x W28 x D13 cm Taske - GEEKD.dk
269 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Stor - Minecraft Backpack - H38 X B28 X D13 Cm
269,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Minecraft Rygsæk - 38x28x13 cm - Grøn/Sort
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stor - Minecraft Backpack - H38 x W28 x D13 cm Taske - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Stor - Minecraft Backpack - H38 x W28 x D13 cm Taske - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Legekæden239,95 kr239,95 krKøb
2Proshop DK251 kr290 krKøb
3Teknikproffset DK260 kr309 krKøb
4Geekd269 kr269 krKøb
5Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb
6Kids-world.dk299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Stor - Minecraft Backpack - H38 x W28 x D13 cm Taske - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Stor - Minecraft Backpack - H38 x W28 x D13 cm Taske - GEEKD.dk i 178 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 299,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 277 kr.

Den nuværende pris på 239,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Stor - Minecraft Backpack - H38 x W28 x D13 cm Taske - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Stor - Minecraft Backpack - H38 x W28 x D13 cm Taske - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026239,95 kr11,05 kr (4%)
29. maj 2026251 kr11,05 kr (5%)
23. maj 2026239,95 kr11,05 kr (4%)
22. maj 2026251 kr11,05 kr (5%)
3. maj 2026239,95 kr11,05 kr (4%)
27. apr. 2026251 kr12 kr (5%)
18. apr. 2026239 kr40,95 kr (15%)
14. apr. 2026279,95 kr20 kr (7%)
13. apr. 2026299,95 kr20 kr (7%)
27. mar. 2026279,95 kr20 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret