Gå til hovedindhold

Eurodrain 100/91 mm PE/PP-drænslutmuffe

EurodrainHjem og haveEAN: 4021922143367
Pris fra 34 krtil 39 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31 kr 30. maj

Sammenlign priser på Eurodrain 100/91 mm PE/PP-drænslutmuffe og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eurodrain dræn slutuden 100 mm
34 kr
Til butik
Eurodrain dræn slutuden 100 mm billede

Produktinformation

Eurodrain PE/PPDræn slutmuffe 100/91 mm Se passende dele under relaterede varer

Produktspecifikationer

Mærke: Eurodrain
Kategori: Dræn & kloak
Størrelse: 100 mm
EAN: 4021922143367
Varenr.: 198251100
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Eurodrain 100/91 mm PE/PP-drænslutmuffe
34,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Eurodrain 100/91 mm PE/PP-drænslutmuffe
37,01 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eurodrain Dræn slutmuffe 100 mm
39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eurodrain 100/91 mm PE/PP-drænslutmuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eurodrain 100/91 mm PE/PP-drænslutmuffe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS34 kr34 krKøb
2VVS.dk34,75 kr34,75 krKøb
3EL-GROSSISTEN37,01 kr37,01 krKøb
4BilligVVS DK39 kr39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eurodrain 100/91 mm PE/PP-drænslutmuffe

PriceData har fulgt prisen på Eurodrain 100/91 mm PE/PP-drænslutmuffe i 149 dage. Laveste pris i perioden er 31 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 34 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Eurodrain 100/91 mm PE/PP-drænslutmuffe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Eurodrain 100/91 mm PE/PP-drænslutmuffe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202634 kr3 kr (10%)
30. maj 202631 kr3,5 kr (10%)
29. maj 202634,5 kr
9. maj 202634,75 kr1,25 kr (3%)
8. maj 202636 kr1,25 kr (4%)
5. maj 202634,75 kr1,25 kr (3%)
4. maj 202636 kr1,25 kr (4%)
11. apr. 202634,75 kr1,25 kr (3%)
10. apr. 202636 kr1,25 kr (4%)
19. feb. 202634,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret