Gå til hovedindhold

House Nordic Eukalyptus Træ - Kunstig Plante, Grøn H:120 Cm

House NordicMøblerEAN: 5713917031368
Pris fra 495 krtil 597 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Eukalyptus Træ - Kunstig Plante, Grøn H:120 Cm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 495 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Nordic - Eukalyptus Træ H120 cm
-29%495 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Nordic - Eukalyptus Træ H120 cm billede

Produktinformation

Kunstig grøn Eukalyptus plante med ingen vedligehold Dette dekorative og smukke eukalyptus træ passer godt ind i boligen eller kontormiljøet. De grønne planter gør rummet hyggeligt. Mål: H120 cm

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917031368
Varenr.: 50029968720202
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Eukalyptus Træ - Kunstig Plante, Grøn H:120 Cm
597 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eukalyptus Træ - Kunstig Plante, Grøn H:120 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eukalyptus Træ - Kunstig Plante, Grøn H:120 Cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven495 kr495 krKøb
2Billige Bolig Møbler597 kr597 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eukalyptus Træ - Kunstig Plante, Grøn H:120 Cm

PriceData har fulgt prisen på Eukalyptus Træ - Kunstig Plante, Grøn H:120 Cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 495 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 555 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 522 kr.

Den nuværende pris på 495 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Eukalyptus Træ - Kunstig Plante, Grøn H:120 Cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Eukalyptus Træ - Kunstig Plante, Grøn H:120 Cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026495 kr60 kr (11%)
29. apr. 2026555 kr60 kr (12%)
11. feb. 2026495 kr59 kr (11%)
10. feb. 2026554 kr59 kr (12%)
9. feb. 2026495 kr59 kr (11%)
8. feb. 2026554 kr59 kr (12%)
6. feb. 2026495 kr59 kr (11%)
5. feb. 2026554 kr59 kr (12%)
28. jan. 2026495 kr59 kr (11%)
26. jan. 2026554 kr59 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret