Gå til hovedindhold

Eufy Indendørs kamera E30 Trådløs overvågningskamera 4K

EufyCentral styring af hjemmetEAN: 0194644296896
Pris fra 446 krtil 599 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 153 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 399 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Eufy Indendørs kamera E30 Trådløs overvågningskamera 4K og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 446 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Eufy E30 Netværksovervågningskamera Indendørs
446 kr
Til butik
Eufy E30 Netværksovervågningskamera Indendørs billede

Produktinformation

Eufy E30 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - indendørs - farve (Dag/nat) - 4K - audio - trådløs - WiFi

Produktspecifikationer

Mærke: Eufy
Artikel nr.: T8417321
EAN: 0194644296896
Varenr.: 1002433013
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eufy Indendørs Cam E30
449 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Eufy Indendørs kamera E30 Trådløs overvågningskamera 4K
599 kr
Til butik
Eufy Indendørs kamera E30 Trådløs overvågningskamera 4K billede

Produktinformation

Eufy indendørs kamera E30 leverer detaljeret hjemmeovervågning med 4K-opløsning, 360° panorering og personregistrering – alt sammen i et trådløst kamera til indendørs brug. Med Wi-Fi-tilslutning placerer du det frit i rummet, hvor det passer bedst. Kameraet optager i 4K-opløsning, så selv små detaljer fremstår tydeligt. 360° panoreringsområde betyder, at kameraet kan dække hele området omkring sig uden blinde vinkler. Lokal og fleksibel lagring Optagelser gemmes lokalt direkte i kameraet via Micro-SD-kort (købes separat). Bruger du HomeBase S380 (65736), samles optagelserne ét sted, hvilket gør det lettere at holde styr på din hjemmeovervågning. Registrering af personer i rummet Personregistrering gør, at kameraet reagerer specifikt på personer frem for generel bevægelse. Kombineret med 360° panorering dækker kameraet et stort område, så du får et komplet billede af, hvad der sker i rummet. Stemmestyring og smart home Kameraet understøtter Amazon Alexa og Google Assistant, så du kan integrere det i et eksisterende smart home-setup og styre det med stemmen. I pakken: Eufy indendørs kamera E30.

Produktspecifikationer

Mærke: Eufy
Kategori: Overvågningskamera
Artikel nr.: T8417321
EAN: 0194644296896
Varenr.: 60043
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Eufy eufyCam E30 indendørs overvågningskamera
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eufy Indendørs kamera E30 Trådløs overvågningskamera 4K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eufy Indendørs kamera E30 Trådløs overvågningskamera 4K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK446 kr446 krKøb
2Proshop DK449 kr488 krKøb
3Av-Cables DK599 kr599 krKøb
4Komplett DK599 kr599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eufy Indendørs kamera E30 Trådløs overvågningskamera 4K

PriceData har fulgt prisen på Eufy Indendørs kamera E30 Trådløs overvågningskamera 4K i 182 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 509 kr.

Den nuværende pris på 446 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Eufy Indendørs kamera E30 Trådløs overvågningskamera 4K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Eufy Indendørs kamera E30 Trådløs overvågningskamera 4K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026446 kr18 kr (4%)
20. maj 2026464 kr20 kr (4%)
9. maj 2026484 kr76 kr (14%)
5. maj 2026560 kr161 kr (40%)
17. apr. 2026399 kr50 kr (11%)
14. apr. 2026449 kr111 kr (20%)
4. mar. 2026560 kr39 kr (7%)
3. mar. 2026599 kr150 kr (33%)
25. feb. 2026449 kr150 kr (25%)
6. feb. 2026599 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret