Gå til hovedindhold

Esylux støjfilter med underlag til Protector K 230V røgalarm, hvid

EsyluxRøgalarmerEAN: 4015120019098
Pris fra 150 krtil 250,64 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 100,64 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 143 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Esylux støjfilter med underlag til Protector K 230V røgalarm, hvid og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Støjfilter med underlag til Protektor K 230V røgalarm
150 kr
Til butik
Støjfilter med underlag til Protektor K 230V røgalarm billede

Produktspecifikationer

Mærke: ESYLUX
Kategori: Røgalarmer
Farve: 1
Artikel nr.: ER10019098
EAN: 4015120019098
Varenr.: 1310893
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Esylux støjfilter med underlag til Protector K 230V røgalarm, hvid
151 kr
Til butik
Esylux støjfilter med underlag til Protector K 230V røgalarm, hvid billede

Produktinformation

EMC filter mod netbundet støj på Esylux Protector K 230V. Filteret monteres i det medfølgende underlag og det anbefales altid at monteres ét filter pr. røgalarm. Tekniske specifikationer Farve: Hvid Montering: Opbygning Monteringssted: Loft Mål (H x Ø):...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Esylux
Kategori: Hus & hjem
Farve: White
Størrelse: 106x27 mm
EAN: 4015120019098
Varenr.: 4224019093
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Støjfilter F/protector K 230 V
151 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Stjfilter med underlag, Protektor K, 230V AC, 106mm, 27mm, hvid
152 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esylux støjfilter med underlag til Protector K 230V røgalarm, hvid
159 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esylux støjfilter med underlag til Protector K 230V røgalarm, hvid
159 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Støjfilter f/protector k 230 v
163,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Esylux støjfilter med underlag til Protector K 230V røgalarm, hvid
179 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Støjfilter til Esylux Protector K røgalarm
179 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
ESYLUX Protector K Filter, Med underlag
216,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
STØJFILTER F/PROTECTOR K 230 V
250,64 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
STØJFILTER F/PROTECTOR K 230 V
250,64 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esylux støjfilter med underlag til Protector K 230V røgalarm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esylux støjfilter med underlag til Protector K 230V røgalarm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK150 kr189 krKøb
2LavprisEl151 kr151 krKøb
3Elvvs.dk151 kr151 krKøb
4WATTOO.DK152 kr152 krKøb
5LavprisVVS159 kr159 krKøb
6LavprisVærktøj159 kr159 krKøb
7MaintainIt163,75 kr163,75 krKøb
8BilligVVS DK179 kr179 krKøb
9Greenline179 kr179 krKøb
10vvsfittings.dk216,25 kr216,25 krKøb
11EL-GROSSISTEN250,64 kr250,64 krKøb
12EL-NETSALG250,64 kr250,64 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Esylux støjfilter med underlag til Protector K 230V røgalarm, hvid

PriceData har fulgt prisen på Esylux støjfilter med underlag til Protector K 230V røgalarm, hvid i 179 dage. Laveste pris i perioden er 142,08 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 149 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Esylux støjfilter med underlag til Protector K 230V røgalarm, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Esylux støjfilter med underlag til Protector K 230V røgalarm, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026150 kr3 kr (2%)
8. maj 2026147 kr3 kr (2%)
6. maj 2026144 kr3 kr (2%)
5. maj 2026147 kr3 kr (2%)
30. apr. 2026144 kr1 kr (1%)
10. mar. 2026143 kr1 kr (1%)
7. mar. 2026144 kr1 kr (1%)
5. mar. 2026145 kr1 kr (1%)
3. mar. 2026146 kr1 kr (1%)
27. feb. 2026147 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret