Gå til hovedindhold

Estée Lauder Estee Lauder E.Lauder Turbo Lash High-Powered Volume & Lenght Mascara 8 ml #01 Black

Estée LauderØjenmakeupEAN: 0887167582873
Pris fra 178 krtil 335 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 157 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 177 kr 12. maj

Sammenlign priser på Estee Lauder E.Lauder Turbo Lash High-Powered Volume & Lenght Mascara 8 ml #01 Black og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Estée Lauder Turbo Lash High-Powered Volume & Lenght M
178 kr
Til butik
Estée Lauder Turbo Lash High-Powered Volume & Lenght M billede

Produktinformation

Estée Lauder Turbo Lash Volume + Length Mascara 8 ml Turbo Lash Volume + Length Mascara giver øjeblikkelig opbygning, høj effektvolumen og længde, samt kontinuerlig pleje. Denne formel er beriget med 100 % naturligt afledte Passionsfrugt-, Argan- og ricinusolier. Den beskytter og fugter for at skabe synligt stærkere og tykkere vipper. Mascaraen giver dig giver kraftige og buede vipper , genoplivede og fremtrædende vipper. Smuldrer ikke, Klumper ikke og drysser ikke.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 887167582873
EAN: 0887167582873
Varenr.: 3249312
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Estee Lauder E.Lauder Turbo Lash High-Powered Volume & Lenght Mascara 8 ml #01 Black
231 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Turbo Lash Volume + Length Mascara 8 ml
-25%238 kr
Før 318 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Turbo Lash Volume + Length Mascara (8 ml)
-26%252 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estée Lauder - Turbo Lash High Powered Volume + Length Mascara
269,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Turbo Lash Volume + Length Mascara 8 ml
303 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Turbo Lash Volume + Length Mascara 8 ml
335 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder E.Lauder Turbo Lash High-Powered Volume & Lenght Mascara 8 ml #01 Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estee Lauder E.Lauder Turbo Lash High-Powered Volume & Lenght Mascara 8 ml #01 Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK178 kr217 krKøb
2Teknikproffset DK231 kr280 krKøb
3Cocopanda DK238 kr238 krKøb
4Bangerhead DK252 kr252 krKøb
5Gucca.dk269,95 kr269,95 krKøb
6NordicFeel DK303 kr303 krKøb
7Lyko DK335 kr335 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estee Lauder E.Lauder Turbo Lash High-Powered Volume & Lenght Mascara 8 ml #01 Black

PriceData har fulgt prisen på Estee Lauder E.Lauder Turbo Lash High-Powered Volume & Lenght Mascara 8 ml #01 Black i 182 dage. Laveste pris i perioden er 177 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 316 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 208 kr.

Den nuværende pris på 178 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Estee Lauder E.Lauder Turbo Lash High-Powered Volume & Lenght Mascara 8 ml #01 Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Estee Lauder E.Lauder Turbo Lash High-Powered Volume & Lenght Mascara 8 ml #01 Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026178 kr1 kr (1%)
12. maj 2026177 kr2 kr (1%)
5. maj 2026179 kr8 kr (4%)
8. apr. 2026187 kr1 kr (1%)
6. apr. 2026188 kr1 kr (1%)
4. apr. 2026189 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026190 kr3 kr (2%)
28. mar. 2026187 kr1 kr (1%)
26. mar. 2026188 kr1 kr (1%)
25. mar. 2026189 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret