Gå til hovedindhold

Estee Lauder Estée Lauder Pure Color Eye Collection Little Black Liner

Estee LauderØjenmakeupEAN: 0887167147751
Pris fra 167 krtil 255 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Estée Lauder Pure Color Eye Collection Little Black Liner og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Estee Lauder E.Lauder Little Black Liner 0.9 g #01 Onyx
167 kr
Til butik
Estee Lauder E.Lauder Little Black Liner 0.9 g #01 Onyx billede

Produktinformation

Varemærke: Estee Lauder, Type: Make-up, Undergruppe: Eye Pencil, Navn: Estee Lauder E.Lauder Little Black Liner 0.9 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Eyeliner / Kajal
EAN: 0887167147751
Varenr.: C51086
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esteé Lauder Little Black Liner - 01 Onyx
179 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Pure Color Eye Collection Little Black Liner
-24%190 kr
Før 250 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Pure Color Eye Collection Little Black Liner billede

Produktinformation

Vælg din liner præcis som det passer dig. En dobbelt, flydende, vandfast eyeliner, der lader dig tegne præcis den streg, du ønsker. Giver en blød, jævn og rig sort farve uden at smitte af eller forsvinde i løbet af dagen.

Produktspecifikationer

Kategori: Eyeliner og kajal
Vægt: 14g
Artikel nr.: R46M01A000
EAN: 0887167147751
Varenr.: B015382
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Estee Lauder Little Black Liner 01 Onyx 9 g
195 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Little Black Liner 9 g
228 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estée Lauder - Little Black Liner
239,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Little Liner Black Black
255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Pure Color Eye Collection Little Black Liner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Pure Color Eye Collection Little Black Liner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK167 kr216 krKøb
2Proshop DK179 kr218 krKøb
3Bangerhead DK190 kr190 krKøb
4Beautycos DK195 kr224 krKøb
5NordicFeel DK228 kr228 krKøb
6Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
7Lyko DK255 kr255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estée Lauder Pure Color Eye Collection Little Black Liner

PriceData har fulgt prisen på Estée Lauder Pure Color Eye Collection Little Black Liner i 182 dage. Laveste pris i perioden er 158 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 186,85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 166 kr.

Den nuværende pris på 167 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Estée Lauder Pure Color Eye Collection Little Black Liner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Estée Lauder Pure Color Eye Collection Little Black Liner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026167 kr4 kr (2%)
8. maj 2026171 kr4 kr (2%)
1. maj 2026167 kr8 kr (5%)
23. jan. 2026159 kr27,85 kr (15%)
22. jan. 2026186,85 kr27,85 kr (18%)
20. jan. 2026159 kr1 kr (1%)
20. dec. 2025158 kr15 kr (9%)
18. dec. 2025173 kr15 kr (9%)
5. dec. 2025158 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret