Gå til hovedindhold

Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Hi-Lus

Estée LauderLæbestiftEAN: 0887167615434
Pris fra 189 krtil 355 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Hi-Lus og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Envy Matte Sculpting Lipstick
189 kr
Til butik
Estée Lauder Pure Color Envy Matte Sculpting Lipstick billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color mat læbestift 3,5 g. - 333 Overbevisende. Giv dine læber et boost af intens farve og komfort med Estée Lauder Pure Color Matte Lipstick i den elegante nuance 333 Persuasive. Denne læbestift leverer dyb, mat farve, der holder hele dagen, mens den føles utrolig behagelig på læberne. Den højt pigmenterede formel giver dine læber en intens, levende farve, der forbliver frisk hele dagen med kun én påføring. Få den trendy matte finish, der ikke føles tør eller stram. Denne læbestift glider på og efterlader læberne glatte og behagelige. Oplev farve, der holder - denne læbestift er designet til at modstå dagligt slid, så du kan nyde smuk farve hele dagen uden behov for hyppige touch-ups. Beriget med nærende ingredienser for at hjælpe med at holde læberne fugtede og bløde hele dagen lang. Oplev den perfekte balance mellem luksuriøs farve og komfort med Estée Lauder Pure Color Matte Lipstick i 333 Persuasive. Denne læbestift er ikke bare en farve - den er et statement!

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 887167615434
EAN: 0887167615434
Varenr.: 3355051
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Lipstick Matte Persuasive 3,5 g
-20%254 kr
Før 318 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Pure Color Lipstick Matte 3.5 g - 333 Persuasive
-25%258,75 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estee Lauder Pure Color Lipstick Matte 3.5 g - 333 Persuasive billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color Lipstick Matte - 333 Persuasive er en luksuriøs læbestift, som forkæler dine læber med **uimodståelig fylde og en smuk farve med en mat finish**. Denne læbestift kan opbygges i farveintensitet, har høj dækkeevne og giver dig et flo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Lipstick
EAN: 0887167615434
Varenr.: 102525
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Pure Color Lipstick Matte Persuasive
-17%286 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 333 Persuasive - 3,5 g
329 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Hi-Lus
355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Hi-Lus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Hi-Lus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK189 kr228 krKøb
2Cocopanda DK254 kr254 krKøb
3NiceHair.dk258,75 kr258,75 krKøb
4Bangerhead DK286 kr286 krKøb
5NordicFeel DK329 kr329 krKøb
6Lyko DK355 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Hi-Lus

PriceData har fulgt prisen på Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Hi-Lus i 166 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 217 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 206 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Hi-Lus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Estée Lauder Pure Color Project Emerald Lipsticks Lipstick Hi-Lus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 2026189 kr10 kr (5%)
16. mar. 2026199 kr5 kr (2%)
10. mar. 2026204 kr13 kr (6%)
7. mar. 2026217 kr
5. mar. 2026216,67 kr4,56 kr (2%)
28. feb. 2026212,11 kr8,11 kr (4%)
17. feb. 2026204 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026203 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026204 kr1 kr (0%)
17. jan. 2026203 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret