Gå til hovedindhold

Esteé Lauder Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 812 Change The World - 3,5 g

Esteé LauderLæbestiftEAN: 0887167615342
Pris fra 136 krtil 324 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 188 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 812 Change The World - 3,5 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Pure Color Lipstick Matte 3.5 g - 812 Change The World
-60%136 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estee Lauder Pure Color Lipstick Matte 3.5 g - 812 Change The World billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color Lipstick Matte - 812 Change The World er en luksuriøs læbestift, som forkæler dine læber med **uimodståelig fylde og en smuk farve med en mat finish**. Denne læbestift kan opbygges i farveintensitet, har høj dækkeevne og giver dig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Lipstick
EAN: 0887167615342
Varenr.: 102518
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esteé Lauder Pure Color Envy Matte Sculpting Lipstick
146 kr
Til butik
Esteé Lauder Pure Color Envy Matte Sculpting Lipstick billede

Produktinformation

Estée Lauder Pure Color Lipstick Matte 3,5g. - Change The World. Træd ind i rampelyset med Estée Lauder Pure Color Lipstick Matte i Change The World - en læbestift, der ikke kun farver dine læber, men også ændrer dit look. Med sin intense, matte finish og dybe, levende farve er denne læbestift en uimodståelig kraft i din makeup-kollektion. Change The World er den perfekte nuance til kvinden, der ønsker at udtrykke sin indre styrke og stil, samtidig med at hun bærer en farve, der holder hele dagen. Dybt, Uimodståeligt Look: Change The World er en fantastisk, intens farve, der giver dine læber et dramatisk, men samtidig sofistikeret udtryk. Mat Finish: Oplev en mat tekstur, der ikke tørrer ud, men stadig giver et flot, fløjlsagtigt look. Langvarig Effekt: Denne læbestift har en holdbar formel, der sikrer, at din farve forbliver intakt hele dagen - fra morgenmødet til aftenens event. Fugtgivende Komfort: På trods af sin matte finish, er formlen beriget med fugtgivende ingredienser, der holder dine læber bløde og komfortable. Estée Lauder Pure Color Lipstick Matte i Change The World er din nye go-to læbestift til at skabe et selvsikkert og stilfuldt look, der altid gør indtryk. Lad dine læber ændre verden, ét kys ad gangen.

Produktspecifikationer

Kategori: Makeup
Artikel nr.: 887167615342
EAN: 0887167615342
Varenr.: 3351975
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Pure Color Lipstick Matte Change The World 3,5 g
-20%165 kr
Før 207 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 812 Change The World - 3,5 g
324 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 812 Change The World - 3,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 812 Change The World - 3,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk136 kr136 krKøb
2Proshop DK146 kr185 krKøb
3Cocopanda DK165 kr165 krKøb
4NordicFeel DK324 kr324 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 812 Change The World - 3,5 g

PriceData har fulgt prisen på Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 812 Change The World - 3,5 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 136 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 207 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 136 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 812 Change The World - 3,5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Estée Lauder Pure Color Lipstick Creme 812 Change The World - 3,5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026136 kr10 kr (7%)
30. maj 2026146 kr10 kr (7%)
29. maj 2026136 kr10 kr (7%)
27. apr. 2026146 kr10 kr (6%)
15. mar. 2026156 kr9 kr (5%)
15. feb. 2026165 kr42 kr (20%)
12. feb. 2026207 kr42 kr (25%)
20. dec. 2025165 kr15,7 kr (9%)
18. dec. 2025180,7 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret