Gå til hovedindhold

Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (50 ml)

Pris fra 887 krtil 1.329 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 442 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 710 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (50 ml) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 887 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Estee Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Treatment 50 ml
887 kr
Til butik
Estee Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Treatment 50 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Estee Lauder, Navn: Estee Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Treatment 50 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Estee Lauder
Kategori: Hudserum
EAN: 0887167570153
Varenr.: C95537
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (50 ml)
-25%1.012 kr
Før 1.350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (50 ml) billede

Produktinformation

The power to self-lift. Fra Perfectionist Pro og dig. Dette næste generations serum giver en løftende, opstrammende og udglattende effekt for at opnå en fornyet skønhed. Huden får et mere løftet udseende i 5 centrale zoner*: Øvre del af ansigtet +17% Nasolabiale folder +24% Kinder +18% Kæbelinje +12% Hals +19% Det hjælper med at styrke hudbarrieren, så huden føles mere fast, ser glattere ud og får mere skulpturel form. Elasticitet og spændstighed forbedres. Huden ser strammere og mere fyldig ud. Linjer og rynker ser reducerede ud. Dobbelt kraftfuld forbindelse: HEXAPEPTIDER 8 + 9 Designet med vores dobbelte hexapeptidforbindelse, inkluderer Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptider 8 + 9. Det hjælper huden med hurtigt at genopbygge sit eget ungdomsnetværk for at give fasthed og synligt løfte huden. Dermatologisk inspireret. Klinisk testet. *Klinisk test på 32 kvinder, efter brug af produktet i 12 uger. Til alle hudtyper. Ideel til: Opstramning, Løft Linjer og Rynker Øjeblikkelig Glans Ujævn tekstur Elasticitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Serum
Vægt: 205g
Artikel nr.: PTGK010000
EAN: 0887167570153
Varenr.: B089952
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptid
-10%1.012 kr
Før 1.125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Estee Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum 50 ml
-25%1.012,5 kr
Før 1.350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 50 ml
1.217 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptid
1.329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (50 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (50 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK887 kr936 krKøb
2Bangerhead DK1.012 kr1.012 krKøb
3Cocopanda DK1.012 kr1.012 krKøb
4NiceHair.dk1.012,5 kr1.012,5 krKøb
5NordicFeel DK1.217 kr1.217 krKøb
6Lyko DK1.329 kr1.329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (50 ml)

PriceData har fulgt prisen på Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (50 ml) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 710 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 1.012 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 832 kr.

Den nuværende pris på 887 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 24% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (50 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum Hexapeptides 8 + 9 (50 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026887 kr125 kr (12%)
23. maj 20261.012 kr222 kr (28%)
22. maj 2026790 kr30 kr (4%)
20. maj 2026760 kr4 kr (1%)
14. maj 2026756 kr4 kr (1%)
12. maj 2026760 kr42 kr (6%)
8. maj 2026718 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026714 kr4 kr (1%)
25. apr. 2026718 kr4 kr (1%)
24. apr. 2026714 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret