Gå til hovedindhold

Acco Ringordner Esselte A4, 4 D - Ringe/40 mm rød 60 mm ryg

AccoRingbindEAN: 5701216824033
Pris fra 46,79 krtil 599,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 552,46 kr (92% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 15,5 kr 23. maj

Sammenlign priser på Ringordner Esselte A4, 4 D - Ringe/40 mm rød 60 mm ryg og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 46.79 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Esselte combiringbind A4+ 4DR 60mm rød
-14%46,79 kr
Før 54,6 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Esselte combiringbind A4+ 4DR 60mm rød billede

Produktinformation

Esselte combiringbind i A4+ format er en praktisk og robust løsning til kompakt opbevaring af hullede dokumenter og plastlommer. Formatet passer perfekt til Maxiregistre og faneblade, så lommerne kan bruges uden at stikke udenfor, hvilket gør ringbindet i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Acco
Kategori: Ringbind
EAN: 5701216824033
Varenr.: 158.4765 09
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esselte Vivida ringordner Combi FSC® A4 4DR/40 mm rød
47 kr
Til butik
Esselte Vivida ringordner Combi FSC® A4 4DR/40 mm rød billede

Produktinformation

PP, 4 D ringe standard mekanisme, A4 Maxi Høj kapacitet D ring mekanisme Meget holdbart PP omslag indvendigt og udvendigt Rygetiket lomme med udskiftelig karton rygetiket for hurtig identifikation af indhold Fingerhul for hurtig udtagning

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Brevordnere og Ringbind
Artikel nr.: 82403
EAN: 5701216824033
Varenr.: 2677304
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ringordner Esselte A4, 4 D - Ringe/40 mm rød 60 mm ryg
599,25 kr
Til butik
Ringordner Esselte A4, 4 D - Ringe/40 mm rød 60 mm ryg billede

Produktinformation

PP ringordner i A4 Maxi størrelse til kompakt opbevaring af hullede dokumenter og lommer. Passer også med registre og faneblade. * Høj kapacitet D ring mekanisme * Meget holdbart PP omslag indvendigt og udvendigt * Rygetiket lomme med udskiftelig karton r...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ringordnere
EAN: 5701216824033
Varenr.: 17344636

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ringordner Esselte A4, 4 D - Ringe/40 mm rød 60 mm ryg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ringordner Esselte A4, 4 D - Ringe/40 mm rød 60 mm ryg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap46,79 kr46,79 krKøb
2Proshop DK47 kr86 krKøb
3Nova Nordic A/S599,25 kr599,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ringordner Esselte A4, 4 D - Ringe/40 mm rød 60 mm ryg

PriceData har fulgt prisen på Ringordner Esselte A4, 4 D - Ringe/40 mm rød 60 mm ryg i 85 dage. Laveste pris i perioden er 15,5 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 46,79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 46,79 kr er 67% over normalprisen. Prisen er steget 202% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Ringordner Esselte A4, 4 D - Ringe/40 mm rød 60 mm ryg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Ringordner Esselte A4, 4 D - Ringe/40 mm rød 60 mm ryg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202646,79 kr31,29 kr (202%)
23. maj 202615,5 kr15,5 kr (50%)
17. apr. 202631 kr15,5 kr (100%)
11. apr. 202615,5 kr15,5 kr (50%)
9. mar. 202631 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret