Gå til hovedindhold

Esselte A4 ringordner med etiket - 40 mm. ryg, 2 ringe, Rød

EsselteRingbindEAN: 5902812144512
Pris fra 26,95 krtil 35 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 8,05 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Esselte A4 ringordner med etiket - 40 mm. ryg, 2 ringe, Rød og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Esselte Vivida ringbind A4 2OR 42 mm rød
-51%26,95 kr
Før 54,46 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Esselte Vivida ringbind A4 2OR 42 mm rød billede

Produktinformation

Esselte Vivida ringbind i A4-format kombinerer funktionalitet, holdbarhed og et moderne design. Det er det ideelle valg til organisering af dokumenter på kontoret, i skolen eller derhjemme. Ringbindet er fremstillet i 70% genbrugsmateriale og beklædt med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EsselteApS
Kategori: Ringbind
EAN: 5902812144512
Varenr.: 158.4766 09
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esselte Vivida ringordner FSC® A4 2RR/25 mm rød
32 kr
Til butik
Esselte Vivida ringordner FSC® A4 2RR/25 mm rød billede

Produktinformation

PP, 2 runde ringe standard mekanisme Standard rund ring mekanisme giver let bladring af de enkelte ark Meget holdbart PP omslag indvendigt og udvendigt Rygetiket lomme med udskiftelig karton rygetiket for hurtig identifikation af indhold

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Brevordnere og Ringbind
Artikel nr.: 14451
EAN: 5902812144512
Varenr.: 2677399
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Esselte A4 ringordner med etiket - 40 mm. ryg, 2 ringe, Rød
33,69 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Ringbind Vivida PP A4 2RR 25mm rød
35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esselte A4 ringordner med etiket - 40 mm. ryg, 2 ringe, Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esselte A4 ringordner med etiket - 40 mm. ryg, 2 ringe, Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap26,95 kr26,95 krKøb
2Proshop DK32 kr71 krKøb
3Nova Nordic A/S33,69 kr33,69 krKøb
4HUMA.dk35 kr35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Esselte A4 ringordner med etiket - 40 mm. ryg, 2 ringe, Rød

PriceData har fulgt prisen på Esselte A4 ringordner med etiket - 40 mm. ryg, 2 ringe, Rød i 143 dage. Laveste pris i perioden er 26,95 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 26,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Esselte A4 ringordner med etiket - 40 mm. ryg, 2 ringe, Rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Esselte A4 ringordner med etiket - 40 mm. ryg, 2 ringe, Rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202626,95 kr5,05 kr (16%)
15. maj 202632 kr5,05 kr (19%)
13. maj 202626,95 kr5,05 kr (16%)
12. maj 202632 kr5,05 kr (19%)
2. maj 202626,95 kr
28. apr. 202627 kr5 kr (16%)
24. mar. 202632 kr5 kr (19%)
19. mar. 202627 kr5 kr (16%)
7. mar. 202632 kr5 kr (19%)
24. feb. 202627 kr5 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret