Gå til hovedindhold

Esselte Vivida ringordner Combi FSC® A4 4DR/40 mm hvid

EsselteRingbindEAN: 5701216824002
Pris fra 44 krtil 599,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 555,25 kr (93% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40,85 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Esselte Vivida ringordner Combi FSC® A4 4DR/40 mm hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esselte Vivida ringordner Combi FSC® A4 4DR/40 mm hvid
44 kr
Til butik
Esselte Vivida ringordner Combi FSC® A4 4DR/40 mm hvid billede

Produktinformation

PP, 4 D ringe standard mekanisme, A4 Maxi Høj kapacitet D ring mekanisme Meget holdbart PP omslag indvendigt og udvendigt Rygetiket lomme med udskiftelig karton rygetiket for hurtig identifikation af indhold Fingerhul for hurtig udtagning

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Brevordnere og Ringbind
Artikel nr.: 82400
EAN: 5701216824002
Varenr.: 2677303
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Ringbind combi PP A4+ 4DR 40mm hvid
46,25 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Combiringbind A4 Esselte hvid
-14%46,76 kr
Før 54,58 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Combiringbind A4 Esselte hvid billede

Produktinformation

Esselte combiringbind i A4+ format er en praktisk og robust løsning til kompakt opbevaring af hullede dokumenter og plastlommer. Formatet passer perfekt til Maxiregistre og faneblade, så lommerne kan bruges uden at stikke udenfor, hvilket gør ringbindet i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Ringbind
EAN: 5701216824002
Varenr.: 158.4765 07
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Ringbind A4 82400 Hvid 4 Ringe
54,94 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ringordner Esselte A4, ryg 60 mm 4 D-ringe/40mm Hvid
599,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esselte Vivida ringordner Combi FSC® A4 4DR/40 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esselte Vivida ringordner Combi FSC® A4 4DR/40 mm hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK44 kr83 krKøb
2HUMA.dk46,25 kr46,25 krKøb
3RedOffice Konpap46,76 kr46,76 krKøb
4Hertels Boresko54,94 kr54,94 krKøb
5Nova Nordic A/S599,25 kr599,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Esselte Vivida ringordner Combi FSC® A4 4DR/40 mm hvid

PriceData har fulgt prisen på Esselte Vivida ringordner Combi FSC® A4 4DR/40 mm hvid i 165 dage. Laveste pris i perioden er 32 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 44 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Esselte Vivida ringordner Combi FSC® A4 4DR/40 mm hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Esselte Vivida ringordner Combi FSC® A4 4DR/40 mm hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202644 kr1,51 kr (4%)
13. maj 202642,49 kr1,51 kr (3%)
12. maj 202644 kr1,51 kr (4%)
8. maj 202642,49 kr1,64 kr (4%)
29. apr. 202640,85 kr3,15 kr (7%)
28. apr. 202644 kr3,15 kr (8%)
20. jan. 202640,85 kr3,15 kr (7%)
19. jan. 202644 kr3,15 kr (8%)
15. jan. 202640,85 kr2,85 kr (8%)
10. jan. 202638 kr6 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret