Gå til hovedindhold

Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA gul - (10 stk.)

EsselteRingbindEAN: 5902812144505
Pris fra 16 krtil 365 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 349 kr (96% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA gul - (10 stk.) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esselte Vivida ringordner FSC® A4 2RR/25 mm gul
-50%16 kr
Før 32 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Esselte Vivida ringordner FSC® A4 2RR/25 mm gul billede

Produktinformation

PP, 2 runde ringe standard mekanisme Standard rund ring mekanisme giver let bladring af de enkelte ark Meget holdbart PP omslag indvendigt og udvendigt Rygetiket lomme med udskiftelig karton rygetiket for hurtig identifikation af indhold

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Brevordnere og Ringbind
Artikel nr.: 10K011M
EAN: 5902812144505
Varenr.: 2677065
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ringordner A4 40 mm. ryg, 2 ringe 25 mm. med etiket gul
33,69 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Ringbind Vivida PP A4 2RR 25mm gul
35 kr
Til butik
Ringbind Vivida PP A4 2RR 25mm gul billede

Produktinformation

Ringordner i standard farver til kompakt opbevaring af hullede dokumenter. Rygetiket lomme med udskiftelig karton rygetiket for hurtig identifikation af indholdA4, 2 rings O-mekanisme(25) mmRygbredde: 42 mm, 190 A4 ark kapacitet (80 g)Robust polypropylen.

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Brevordnere og ringbind
EAN: 5902812144505
Varenr.: DP-ESS14450
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Ringbind A4-2R gul
-17%38,89 kr
Før 46,68 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Ringbind A4 Vivida gul
43,69 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA gul - (10 stk.)
365 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA gul - (10 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA gul - (10 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK16 kr55 krKøb
2Nova Nordic A/S33,69 kr33,69 krKøb
3HUMA.dk35 kr35 krKøb
4RedOffice Konpap38,89 kr38,89 krKøb
5Hertels Boresko43,69 kr43,69 krKøb
6CS MEGASTORE DK365 kr404 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA gul - (10 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA gul - (10 stk.) i 54 dage. Laveste pris i perioden er 16 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 16 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA gul - (10 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Esselte Vivida ringordner, 30% recirkuleret PP-folie (før-forbrug) FSC® A4 2RR/25 mm VIVIDA gul - (10 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202616 kr16 kr (50%)
21. apr. 202632 kr16 kr (100%)
11. apr. 202616 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret