Gå til hovedindhold

ESSELTE Clipboard Esselte A4 med forside blå 56045 Modsvarer: N/A

EsselteKontorforsyningEAN: 5701216560450
Pris fra 31,19 krtil 235 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 203,81 kr (87% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25 kr 20. maj

Sammenlign priser på ESSELTE Clipboard Esselte A4 med forside blå 56045 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31.19 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Clipboard A4 med Omslag blå
31,19 kr
Til butik
Clipboard A4 med Omslag blå billede

Produktinformation

Produktinfo: Produktnavn: Esselte Clipfolder Oversigt: Karton dækket med PP, forside, integreret lomme Dimensioner: Blå 349x242x12mm Antal pr. pakke: 1 Mærke: Esselte 3 hurtige: Esselte Clipfolder - En kraftig A4 karton dækket med PP for at skrive på fart...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Esselte
Kategori: Clipboard
Farve: Blå
Størrelse: 50 m
EAN: 5701216560450
Varenr.: 100507
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esselte Clipboard med forside A4 Blå
32 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Clipboard Esselte blå A4 m/forside
60,25 kr
Til butik
Clipboard Esselte blå A4 m/forside billede

Produktinformation

Stærk blokholder til at skrive på blokken, når du er på farten * Stærk metalclip, der holder op til 200 ark papirer * En indvendig lomme til opbevaring af løse papirer * Med hængekrog * Inkluderer penneholder i ryggen * Omslag beskytter og skjuler papirer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5701216560450
Varenr.: 15841841414479
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ESSELTE Clipboard Esselte A4 med forside blå 56045 Modsvarer: N/A
69 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Udgår: Clipboard m/forside PP A4 blå
75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Clipboard Esselte A4 med forside blå - (10 stk.)
235 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ESSELTE Clipboard Esselte A4 med forside blå 56045 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ESSELTE Clipboard Esselte A4 med forside blå 56045 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hertels Boresko31,19 kr31,19 krKøb
2Proshop DK32 kr71 krKøb
3EL-GROSSISTEN60,25 kr60,25 krKøb
4InkClub DK69 kr69 krKøb
5HUMA.dk75 kr75 krKøb
6CS MEGASTORE DK235 kr274 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ESSELTE Clipboard Esselte A4 med forside blå 56045 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på ESSELTE Clipboard Esselte A4 med forside blå 56045 Modsvarer: N/A i 119 dage. Laveste pris i perioden er 25 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 31,19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 31,19 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for ESSELTE Clipboard Esselte A4 med forside blå 56045 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for ESSELTE Clipboard Esselte A4 med forside blå 56045 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202631,19 kr
21. maj 202630,99 kr5,99 kr (24%)
20. maj 202625 kr5,99 kr (19%)
19. maj 202630,99 kr5,99 kr (24%)
15. maj 202625 kr5,99 kr (19%)
12. maj 202630,99 kr5,99 kr (24%)
11. maj 202625 kr5,99 kr (19%)
8. maj 202630,99 kr5,99 kr (24%)
7. maj 202625 kr5,99 kr (19%)
25. mar. 202630,99 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret