Gå til hovedindhold

DeLonghi Espressomaskine De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B - automatisk med mælkeskummer

DeLonghiEspressomaskinerEAN: 8004399022409
Pris fra 2.488 krtil 3.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 711 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.315 kr 23. maj

Sammenlign priser på Espressomaskine De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B - automatisk med mælkeskummer og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2488 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B Automatisk kaffemaskine
2.488 kr
Til butik
De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B Automatisk kaffemaskine billede

Produktinformation

De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: ECAM 22.110.B
EAN: 8004399022409
Varenr.: 993428326
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Espressomaskine De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B - automatisk med mælkeskummer
-7%2.799 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Espressomaskine De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B - automatisk med mælkeskummer billede

Produktinformation

De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 barKompakt bønne-til-kop-maskine, tryk på en knap og drej på knappen for at tilpasse din yndlingskaffe. Udstyret med en manuel cappuccinoenhed, der er ideel til at producere et rigt skum til din cappuccino, kopholder og vandfilter.KontrolpanelDet giver dig mulighed for at tilberede enhver form for kaffe ved blot at trykke på en knap. Ved blot at dreje på knappen kan du øge eller mindske intensiteten af kaffearomaen. Ved at trykke på enkle knapper kan du vælge mellem kort eller lang kaffe.Cappuccino-systemCappuccino-systemet er ideelt til at producere et fyldigt, cremet skum til fantastiske cappuccinoer.Aroma-besparende dækselBeholder til kaffebønner med aromabesparende låg.GenereltBrygningsmetode: EspressoDrikkevare Type: Cappuccino, espressoFormfaktor: FritståendeIntegreret kaffekværn: JaKaffe Bønne Beholder Kapacitet: 250 gKaffe Type Kombatibilitet: Grund kaffe, kaffe bønnerKaffemaskine-egenskaber: Indstillelige køkkenmaskine graderhøjde-instillelig kaffe tudindbygget kværnaftagelig vandtankudtagelig spildbakkeautomatisk frakoblingfor-brygningssystemaroma selektorTermoblok systemHurtig Dampkop lagringdrikkevare styrke vælgProdukttype: Automatisk kaffemaskine med mælkeskummerTryk: 15 barVand Tank Kapacitet: 1.8 literKraftSpænding: 220 - 240 V / 50/60 HzStrømforbrug: 1450 W

Produktspecifikationer

Mærke: De’Longhi
Kategori: Espressomaskiner
Vægt: 10.51g
EAN: 8004399022409
Varenr.: 1812482
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Espressomaskine De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B - automatisk med mælkeskummer
-7%2.819 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Espressomaskine De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B - automatisk med mælkeskummer billede

Produktinformation

De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 barKompakt bønne-til-kop-maskine, tryk på en knap og drej på knappen for at tilpasse din yndlingskaffe. Udstyret med en manuel cappuccinoenhed, der er ideel til at producere et rigt skum til din cappuccino, kopholder og vandfilter.KontrolpanelDet giver dig mulighed for at tilberede enhver form for kaffe ved blot at trykke på en knap. Ved blot at dreje på knappen kan du øge eller mindske intensiteten af kaffearomaen. Ved at trykke på enkle knapper kan du vælge mellem kort eller lang kaffe.Cappuccino-systemCappuccino-systemet er ideelt til at producere et fyldigt, cremet skum til fantastiske cappuccinoer.Aroma-besparende dækselBeholder til kaffebønner med aromabesparende låg.GenereltBrygningsmetode: EspressoDrikkevare Type: Cappuccino, espressoFormfaktor: FritståendeIntegreret kaffekværn: JaKaffe Bønne Beholder Kapacitet: 250 gKaffe Type Kombatibilitet: Grund kaffe, kaffe bønnerKaffemaskine-egenskaber: Indstillelige køkkenmaskine graderhøjde-instillelig kaffe tudindbygget kværnaftagelig vandtankudtagelig spildbakkeautomatisk frakoblingfor-brygningssystemaroma selektorTermoblok systemHurtig Dampkop lagringdrikkevare styrke vælgProdukttype: Automatisk kaffemaskine med mælkeskummerTryk: 15 barVand Tank Kapacitet: 1.8 literKraftSpænding: 220 - 240 V / 50/60 HzStrømforbrug: 1450 WMål og vægtBredde: 23.8 cmDybde: 43 cmHøjde: 35.1 cmVægt: 9 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: De’Longhi
Kategori: Espressomaskiner
Vægt: 10.51g
EAN: 8004399022409
Varenr.: 1812482
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B Automatisk kaffemaskine
3.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Espressomaskine De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B - automatisk med mælkeskummer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Espressomaskine De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B - automatisk med mælkeskummer koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.488 kr2.488 krKøb
2Boligcenter DK2.799 kr2.799 krKøb
3Vivas DK2.819 kr2.869 krKøb
4Ultrashop3.199 kr3.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Espressomaskine De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B - automatisk med mælkeskummer

PriceData har fulgt prisen på Espressomaskine De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B - automatisk med mælkeskummer i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.315 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 2.774 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.545 kr.

Den nuværende pris på 2.488 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Espressomaskine De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B - automatisk med mælkeskummer. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Espressomaskine De’Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B - automatisk med mælkeskummer de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.488 kr66 kr (3%)
1. jun. 20262.422 kr62 kr (3%)
30. maj 20262.360 kr62 kr (3%)
29. maj 20262.422 kr107 kr (5%)
23. maj 20262.315 kr143 kr (6%)
22. maj 20262.458 kr40 kr (2%)
21. maj 20262.498 kr12 kr (0%)
17. maj 20262.486 kr2 kr (0%)
16. maj 20262.488 kr2 kr (0%)
13. maj 20262.486 kr64 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret