Gå til hovedindhold

Espressokop/kop House Doctor Pion porcelæn grå/hvid Ø6 cm

House DoctorKaffekopper og tekopperEAN: 5707644719569
Pris fra 29 krtil 41 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Espressokop/kop House Doctor Pion porcelæn grå/hvid Ø6 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Pion espressokop 10 cl Grå/Hvid
-35%29 kr
Før 44,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor Pion espressokop 10 cl Grå/Hvid billede

Produktinformation

House Doctor Pion espressokop 10 cl Grå/Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Espressokopper
EAN: 5707644719569
Varenr.: 45390-01
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Pion espressokop med hank 10 cl - Grå/hvid
29 kr
Til butik
Pion espressokop med hank 10 cl - Grå/hvid billede

Produktinformation

Pion espressokoppen med hank fra House Doctor gør selv den mindste kaffepause til et lille hyggeligt øjeblik i hverdagen. Espressokoppens kompakte størrelse ligger naturligt i hånden, mens den karakteristiske, reaktive glasur giver koppen et levende og sa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Servering
Farve: Grå/hvid
EAN: 5707644719569
Varenr.: 7648
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Espressokop/kop House Doctor Pion porcelæn grå/hvid Ø6 cm
36 kr
Til butik
Espressokop/kop House Doctor Pion porcelæn grå/hvid Ø6 cm billede

Produktinformation

Pion-espressokoppen fra House Doctor er den perfekte ledsager til dine morgenritualer, hvor et skud energi sætter tonen for dagen. Denne charmerende kop er en del af Pion-serien og er omhyggeligt fremstillet i porcelæn, hvilket sikrer både holdbarhed og e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Kopper
Farve: Grå/Hvid
EAN: 5707644719569
Varenr.: 22892
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Pion kop, Grå/Hvid H 5,5 cm
-9%41 kr
Før 44,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Espressokop/kop House Doctor Pion porcelæn grå/hvid Ø6 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Espressokop/kop House Doctor Pion porcelæn grå/hvid Ø6 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK29 kr78 krKøb
2Kitcho29 kr29 krKøb
3Likehome.dk36 kr36 krKøb
4Rikki Tikki Shop41 kr41 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Espressokop/kop House Doctor Pion porcelæn grå/hvid Ø6 cm

PriceData har fulgt prisen på Espressokop/kop House Doctor Pion porcelæn grå/hvid Ø6 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Espressokop/kop House Doctor Pion porcelæn grå/hvid Ø6 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Espressokop/kop House Doctor Pion porcelæn grå/hvid Ø6 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202629 kr1 kr (4%)
31. maj 202628 kr1 kr (3%)
30. maj 202629 kr1 kr (4%)
5. maj 202628 kr1 kr (3%)
4. maj 202629 kr1 kr (4%)
3. maj 202628 kr1 kr (3%)
2. maj 202629 kr1 kr (4%)
1. maj 202628 kr8 kr (22%)
30. apr. 202636 kr8 kr (29%)
29. apr. 202628 kr3 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret