Gå til hovedindhold

Esperanza Vanquisher Controller PC Sony PlayStation 3 Sort Grøn

Pris fra 95 krtil 169 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Esperanza Vanquisher Controller PC Sony PlayStation 3 Sort Grøn og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Esperanza Vanquisher Controller PC Sony PlayStation 3 Sort Grøn
95 kr
Til butik
Esperanza Vanquisher Controller PC Sony PlayStation 3 Sort Grøn billede

Produktinformation

Esperanza Vanquisher - Gamepad - 12 knapper - kablet - sort, grøn - for PC, Sony PlayStation 3

Produktspecifikationer

Mærke: Esperanza
Artikel nr.: EGG110K
EAN: 5901299953150
Varenr.: 993333315
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esperanza Vanquisher - Black/Green - Wired Controller - PC
133 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Esperanza - Håndkontroll til PC/PS3, GX550 - Sort
139 kr
Til butik
Esperanza - Håndkontroll til PC/PS3, GX550 - Sort billede

Produktinformation

En håndkontroll til PC og Playstation 3. Udstyret med 8-vejs D-Pad og vibration, der giver ekstra fordybelse i spillet. Håndkontroll med vibration til PC-computere og Playstation 3 konsoller. Fungerer godt med avancerede spil. Den ergonomiske form gør den nem at holde og forårsager ikke håndtræthed under spillet. Med 8-vejs D-Pad og vibrationsmotorer, der giver ekstra følelse i spillet. - Håndkontroll med vibration - Kompatibel med PC og PS3 - Fungerer godt med avancerede spil Specifikationer: Farve: Sort Materiale: Plast, gummi Dimensioner: ca. 15 x 11 x 6 cm Kompatibilitet: PS3, Windows Me/XP/2000 SP4/Vista/7/8/10 Analoge tastaturer: 2 Handlingsknapper: 12 Driftstilstande: Analog, digital Pakken Indeholder: 1x Håndkontrol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: eStore
Kategori: Controllere
Vægt: 0.31g
Artikel nr.: EPZ-EGG110K
EAN: 5901299953150
Varenr.: 15146
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gamepad til PC - Esperanza EGG110K kablet controller, sort
149 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gamepad til PC - Esperanza EGG110K kablet controller, sort
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esperanza Vanquisher Controller PC Sony PlayStation 3 Sort Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esperanza Vanquisher Controller PC Sony PlayStation 3 Sort Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK95 kr95 krKøb
2Proshop DK133 kr172 krKøb
3Estore DK139 kr139 krKøb
4Boligcenter DK149 kr149 krKøb
5Vivas DK169 kr248 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Esperanza Vanquisher Controller PC Sony PlayStation 3 Sort Grøn

PriceData har fulgt prisen på Esperanza Vanquisher Controller PC Sony PlayStation 3 Sort Grøn i 168 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 133 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Esperanza Vanquisher Controller PC Sony PlayStation 3 Sort Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Esperanza Vanquisher Controller PC Sony PlayStation 3 Sort Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202695 kr23 kr (19%)
17. maj 2026118 kr15 kr (11%)
14. maj 2026133 kr15 kr (13%)
27. apr. 2026118 kr1 kr (1%)
26. apr. 2026119 kr3 kr (2%)
22. apr. 2026122 kr14 kr (13%)
20. apr. 2026108 kr13 kr (14%)
19. apr. 202695 kr23 kr (19%)
19. feb. 2026118 kr1 kr (1%)
17. feb. 2026119 kr9 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret