Gå til hovedindhold

Esperanza MEATBALL - Kødhakkemaskine - 600 W - grå

EsperanzaKøkkenbestiksætEAN: 5901299918739
Pris fra 236 krtil 409 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 173 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 200 kr 24. maj

Sammenlign priser på Esperanza MEATBALL - Kødhakkemaskine - 600 W - grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 236 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esperanza MEAT GRINDER MEATBALL GRAY
236 kr
Til butik
Esperanza MEAT GRINDER MEATBALL GRAY billede

Produktinformation

Kødhakkemaskine, 600 W, grå

Produktspecifikationer

Mærke: Esperanza
Kategori: Koekkenredskaber
Artikel nr.: EKM012E
EAN: 5901299918739
Varenr.: 2868664
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Esperanza MEATBALL Kødhakkemaskine 600W Grå
237 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Esperanza MEATBALL - Kødhakkemaskine - 600 W - grå
263 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kødhakker 600 W - Esperanza EKM012E, grå
-3%289 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kødhakker 600 W - Esperanza EKM012E, grå
-3%309 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Esperanza - Elektrisk Kødhakker - 600 W
409 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esperanza MEATBALL - Kødhakkemaskine - 600 W - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Esperanza MEATBALL - Kødhakkemaskine - 600 W - grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK236 kr275 krKøb
2CompuMail DK237 kr237 krKøb
3CS MEGASTORE DK263 kr302 krKøb
4Boligcenter DK289 kr289 krKøb
5Vivas DK309 kr388 krKøb
6Estore DK409 kr409 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Esperanza MEATBALL - Kødhakkemaskine - 600 W - grå

PriceData har fulgt prisen på Esperanza MEATBALL - Kødhakkemaskine - 600 W - grå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 200 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 350 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 263 kr.

Den nuværende pris på 236 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Esperanza MEATBALL - Kødhakkemaskine - 600 W - grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Esperanza MEATBALL - Kødhakkemaskine - 600 W - grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026236 kr1 kr (0%)
27. maj 2026237 kr1 kr (0%)
26. maj 2026236 kr1 kr (0%)
25. maj 2026237 kr37 kr (19%)
24. maj 2026200 kr59 kr (23%)
23. maj 2026259 kr1 kr (0%)
22. maj 2026258 kr1 kr (0%)
14. maj 2026259 kr39 kr (18%)
13. maj 2026220 kr44 kr (17%)
8. maj 2026264 kr30 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret