Gå til hovedindhold

Eskimo tandspartel med 10 mm tænder - 130 x 280 mm

EskimoMureværktøjEAN: 5708604262811
Pris fra 151 krtil 307 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 156 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 113 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Eskimo tandspartel med 10 mm tænder - 130 x 280 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 151 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eskimo tandspartel - 280mm - 10mm tænder
151 kr
Til butik
Eskimo tandspartel - 280mm - 10mm tænder billede

Produktinformation

Eskimo professionelle tandspartel med træhåndtagSelve skeen er speciellavet af hærdet kvalitetsstål med et konisk slebet blad. Størrelse 130 x 280 mm Afstand mellem tænder: 10mm Skafte længde: 130mm Skafte diameter: ca. 32mm

Produktspecifikationer

Mærke: Eskimo
Kategori: Håndværk
Farve: grey
Størrelse: 130x280mm
EAN: 5708604262811
Varenr.: 881602080
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tandspartel 280x130mm 10mm rødt håndtag
174 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Eskimo tandspartel 26/280/10
178,55 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Eskimo Tandspartel 280 mm, 10mm tænder
-8%179 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Eskimo tandspartel med 10 mm tænder - 130 x 280 mm
189 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Eskimo Tandspartel 10mm Rødt Træhåndtag - 24413
230 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Eskimo tandspartel 10 mm 26/280/10
307 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eskimo tandspartel med 10 mm tænder - 130 x 280 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eskimo tandspartel med 10 mm tænder - 130 x 280 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj151 kr151 krKøb
2CS MEGASTORE DK174 kr213 krKøb
3EL-GROSSISTEN178,55 kr178,55 krKøb
4BilligVVS DK179 kr179 krKøb
5LavprisVVS189 kr189 krKøb
6Homeshop DK230 kr230 krKøb
7Elvvs.dk307 kr307 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eskimo tandspartel med 10 mm tænder - 130 x 280 mm

PriceData har fulgt prisen på Eskimo tandspartel med 10 mm tænder - 130 x 280 mm i 111 dage. Laveste pris i perioden er 113 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 178 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 151 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Eskimo tandspartel med 10 mm tænder - 130 x 280 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Eskimo tandspartel med 10 mm tænder - 130 x 280 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026151 kr24 kr (14%)
8. maj 2026175 kr24 kr (16%)
21. mar. 2026151 kr27 kr (15%)
20. mar. 2026178 kr27 kr (18%)
17. mar. 2026151 kr31 kr (26%)
16. mar. 2026120 kr7 kr (6%)
13. mar. 2026113 kr14 kr (11%)
10. feb. 2026127 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret