Gå til hovedindhold

Erik Færgemann Termo/manometer 1/2xø80 0-4 bar/20-120 °c

Erik FærgemannSanitetEAN: 5709057086016
Pris fra 151 krtil 160 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Erik Færgemann Termo/manometer 1/2xø80 0-4 bar/20-120 °c og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 151 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Termo/manometer 1/2xø80 0-4 bar/20-120 °c
151 kr
Til butik
Termo/manometer 1/2xø80 0-4 bar/20-120 °c billede

Produktinformation

Termo/manometer 1/2xØ80 0-4 bar/20-120 °C, bagud

Produktspecifikationer

Mærke: Færgemann
Kategori: Produkter UG 2
EAN: 5709057086016
Varenr.: 39323
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Termo-manometer - Ø80, 1/2'' (bag), 0-4 bar / 20-120 C
160 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Erik Færgemann Termo/manometer 1/2xø80 0-4 bar/20-120 °c
160 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Erik Færgemann Termo/manometer 1/2xø80 0-4 bar/20-120 °c koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Erik Færgemann Termo/manometer 1/2xø80 0-4 bar/20-120 °c koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk151 kr151 krKøb
2CS MEGASTORE DK160 kr199 krKøb
3Proshop DK160 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Erik Færgemann Termo/manometer 1/2xø80 0-4 bar/20-120 °c

PriceData har fulgt prisen på Erik Færgemann Termo/manometer 1/2xø80 0-4 bar/20-120 °c i 171 dage. Laveste pris i perioden er 151 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 203 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 151 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Erik Færgemann Termo/manometer 1/2xø80 0-4 bar/20-120 °c. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Erik Færgemann Termo/manometer 1/2xø80 0-4 bar/20-120 °c de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026151 kr1 kr (1%)
29. maj 2026152 kr1 kr (1%)
25. maj 2026151 kr9 kr (6%)
24. maj 2026160 kr9 kr (6%)
22. maj 2026151 kr1 kr (1%)
21. maj 2026152 kr1 kr (1%)
15. maj 2026151 kr1 kr (1%)
14. maj 2026152 kr1 kr (1%)
11. maj 2026151 kr18 kr (11%)
18. mar. 2026169 kr3 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret