Gå til hovedindhold

Ergotron LX Pro - Monteringssæt (drejelig arm) - modulær - for LCD display - sort - skærmstørrelse: op til 34 - vægmonterbar

ErgotronTv- og skærmbeslagEAN: 0698833091618
Pris fra 1.463 krtil 2.181 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 718 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.374 kr 13. maj

Sammenlign priser på Ergotron LX Pro - Monteringssæt (drejelig arm) - modulær - for LCD display - sort - skærmstørrelse: op til 34 - vægmonterbar og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1463 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ergotron LX Pro Monteringssæt LCD display Op til 34"
1.463 kr
Til butik
Ergotron LX Pro Monteringssæt LCD display Op til 34" billede

Produktinformation

Ergotron LX Pro - Monteringssæt (drejelig arm) - modulær - for LCD display - sort - skærmstørrelse: op til 34" - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Ergotron
Artikel nr.: 45-683-292
EAN: 0698833091618
Varenr.: 1003134354
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ergotron LX Pro mounting kit - modular - for LCD display - black
1.484 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ergotron LX Pro - Monteringssæt (drejelig arm) - modulær - for LCD display - sort - skærmstørrelse: op til 34 - vægmonterbar
1.608 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ergotron Lx Pro Wall Monitor Arm
-0%2.181 kr
Før 2.181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ergotron LX Pro - Monteringssæt (drejelig arm) - modulær - for LCD display - sort - skærmstørrelse: op til 34 - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ergotron LX Pro - Monteringssæt (drejelig arm) - modulær - for LCD display - sort - skærmstørrelse: op til 34 - vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.463 kr1.463 krKøb
2Proshop DK1.484 kr1.484 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.608 kr1.608 krKøb
4Dustin DK2.181 kr2.267,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ergotron LX Pro - Monteringssæt (drejelig arm) - modulær - for LCD display - sort - skærmstørrelse: op til 34 - vægmonterbar

PriceData har fulgt prisen på Ergotron LX Pro - Monteringssæt (drejelig arm) - modulær - for LCD display - sort - skærmstørrelse: op til 34 - vægmonterbar i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.374 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 1.653 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.493 kr.

Den nuværende pris på 1.463 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Ergotron LX Pro - Monteringssæt (drejelig arm) - modulær - for LCD display - sort - skærmstørrelse: op til 34 - vægmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Ergotron LX Pro - Monteringssæt (drejelig arm) - modulær - for LCD display - sort - skærmstørrelse: op til 34 - vægmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.463 kr120 kr (8%)
21. maj 20261.583 kr22 kr (1%)
18. maj 20261.561 kr30 kr (2%)
17. maj 20261.531 kr10 kr (1%)
16. maj 20261.521 kr80 kr (6%)
15. maj 20261.441 kr139 kr (9%)
14. maj 20261.580 kr206 kr (15%)
13. maj 20261.374 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.375 kr9 kr (1%)
11. maj 20261.384 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret