Gå til hovedindhold

Ergotron LX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, 8 pæl) - Constant Force Technology - for LCD display - aluminium - mat sort - skærmstørrelse: op til 34

ErgotronTv- og skærmbeslagEAN: 0698833073829
Pris fra 1.351 krtil 1.619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 268 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.283 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ergotron LX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, 8 pæl) - Constant Force Technology - for LCD display - aluminium - mat sort - skærmstørrelse: op til 34 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1351 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ergotron LX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, 8 pæl) - Constant Force Technology - for LCD display - aluminium - mat sort - skærmstørrelse: op til 34
1.351 kr
Til butik
Ergotron LX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, 8 pæl) - Constant Force Technology - for LCD display - aluminium - mat sort - skærmstørrelse: op til 34 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Ergotron
Kategori: Tilbehør
Farve: 2
Artikel nr.: 45-241-224
EAN: 0698833073829
Varenr.: 5138999
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ergotron LX Monteringssæt LCD display Op til 34"
1.352 kr
Til butik
Ergotron LX Monteringssæt LCD display Op til 34" billede

Produktinformation

Ergotron LX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, 8" pæl) - Constant Force Technology - for LCD display - aluminium - mat sort - skærmstørrelse: op til 34"

Produktspecifikationer

Mærke: Ergotron
Artikel nr.: 45-241-224
EAN: 0698833073829
Varenr.: 994170998
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ergotron LX Desk Monitor Arm
1.400 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ergotron LX Desktop manual arm black
-17%1.493 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmholder med arm - Ergotron LX, sort, op til 34"
-11%1.599 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmholder med arm - Ergotron LX, sort, op til 34"
-11%1.619 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ergotron LX Monteringssæt LCD display Op til 34
1.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ergotron LX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, 8 pæl) - Constant Force Technology - for LCD display - aluminium - mat sort - skærmstørrelse: op til 34 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ergotron LX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, 8 pæl) - Constant Force Technology - for LCD display - aluminium - mat sort - skærmstørrelse: op til 34 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.351 kr1.351 krKøb
2CompuMail DK1.352 kr1.352 krKøb
3Proshop DK1.400 kr1.400 krKøb
4Teknikproffset DK1.493 kr1.552 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
7Ultrashop1.619 kr1.619 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ergotron LX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, 8 pæl) - Constant Force Technology - for LCD display - aluminium - mat sort - skærmstørrelse: op til 34

PriceData har fulgt prisen på Ergotron LX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, 8 pæl) - Constant Force Technology - for LCD display - aluminium - mat sort - skærmstørrelse: op til 34 i 129 dage. Laveste pris i perioden er 1.283 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 1.406 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.333 kr.

Den nuværende pris på 1.351 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ergotron LX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, 8 pæl) - Constant Force Technology - for LCD display - aluminium - mat sort - skærmstørrelse: op til 34. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ergotron LX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, 8 pæl) - Constant Force Technology - for LCD display - aluminium - mat sort - skærmstørrelse: op til 34 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.351 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.352 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.351 kr16 kr (1%)
27. maj 20261.335 kr2 kr (0%)
26. maj 20261.333 kr11 kr (1%)
25. maj 20261.344 kr17 kr (1%)
24. maj 20261.327 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.335 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.343 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.352 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret