Gå til hovedindhold

Ergotron HX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, monterings-hardware, forlængerdel, HD-drejeled) - Constant Force Technology - for LCD-display/kurvet LCD-display - mat sort - skærmstørrelse: up to 49

ErgotronElektronikEAN: 0698833085808
Pris fra 2.264 krtil 3.744 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.480 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ergotron HX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, monterings-hardware, forlængerdel, HD-drejeled) - Constant Force Technology - for LCD-display/kurvet LCD-display - mat sort - skærmstørrelse: up to 49 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2264 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ergotron HX Monteringssæt LCD-display/kurvet LCD-display Up to 49"
2.264 kr
Til butik
Ergotron HX Monteringssæt LCD-display/kurvet LCD-display Up to 49" billede

Produktinformation

Ergotron HX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, monterings-hardware, forlængerdel, HD-drejeled) - Constant Force Technology - for LCD-display/kurvet LCD-display - mat sort - skærmstørrelse: up to 49"...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ergotron
Artikel nr.: 45-647-224
EAN: 0698833085808
Varenr.: 998966513
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ergotron HX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, monterings-hardware, forlængerdel, HD-drejeled) - Constant Force Technology - for LCD-display/kurvet LCD-display - mat sort - skærmstørrelse: up to 49
2.353 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ergotron HX Desk Monitor Arm with HD Pivot
2.643 kr
Til butik
Ergotron HX Desk Monitor Arm with HD Pivot billede

Produktinformation

Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, monterings-hardware, forlængerdel, HD-drejeled), Patented Constant Force Technology, for LCD-display/kurvet LCD-display, mat sort, skærmstørrelse: up to 49"

Produktspecifikationer

Mærke: Ergotron
Kategori: Skaermholder
Artikel nr.: 45-647-224
EAN: 0698833085808
Varenr.: 2973866
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ergotron Hx Desk Monitor Arm Black
3.744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ergotron HX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, monterings-hardware, forlængerdel, HD-drejeled) - Constant Force Technology - for LCD-display/kurvet LCD-display - mat sort - skærmstørrelse: up to 49 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ergotron HX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, monterings-hardware, forlængerdel, HD-drejeled) - Constant Force Technology - for LCD-display/kurvet LCD-display - mat sort - skærmstørrelse: up to 49 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.264 kr2.264 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.353 kr2.353 krKøb
3Proshop DK2.643 kr2.643 krKøb
4Dustin DK3.744 kr3.830,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ergotron HX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, monterings-hardware, forlængerdel, HD-drejeled) - Constant Force Technology - for LCD-display/kurvet LCD-display - mat sort - skærmstørrelse: up to 49

PriceData har fulgt prisen på Ergotron HX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, monterings-hardware, forlængerdel, HD-drejeled) - Constant Force Technology - for LCD-display/kurvet LCD-display - mat sort - skærmstørrelse: up to 49 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.264 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 2.493 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.410 kr.

Den nuværende pris på 2.264 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Ergotron HX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, monterings-hardware, forlængerdel, HD-drejeled) - Constant Force Technology - for LCD-display/kurvet LCD-display - mat sort - skærmstørrelse: up to 49. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Ergotron HX - Monteringssæt (drejelig arm, klemme til montering på skrivebord, pakning til gennemføring, monterings-hardware, forlængerdel, HD-drejeled) - Constant Force Technology - for LCD-display/kurvet LCD-display - mat sort - skærmstørrelse: up to 49 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20262.264 kr89 kr (4%)
3. maj 20262.353 kr4 kr (0%)
2. maj 20262.357 kr6 kr (0%)
1. maj 20262.363 kr6 kr (0%)
19. apr. 20262.357 kr6 kr (0%)
22. mar. 20262.363 kr26 kr (1%)
16. mar. 20262.337 kr26 kr (1%)
14. mar. 20262.363 kr26 kr (1%)
7. mar. 20262.337 kr26 kr (1%)
6. mar. 20262.363 kr16 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret