Gå til hovedindhold

Epson T1303 Magenta 600 sider Blæk C13T13034012

EpsonTonere og inkjetpatronerEAN: 8715946624822
Pris fra 145 krtil 200,84 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 55,84 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 136 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Epson T1303 Magenta 600 sider Blæk C13T13034012 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 145 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson T1303 - XL Magenta ink
145 kr
Til butik
Epson T1303 - XL Magenta ink billede

Produktinformation

10.1 ml, Størrelse XL, magenta, original, blister, blækpatron, for Stylus Office BX630, BX635, BX935; WorkForce WF-3010, 3520, 3530, 3540, 7015, 7515, 7525

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: C13T13034012
EAN: 8715946624822
Varenr.: 2579014
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Epson T1303 Magenta Printerpatron Original
146 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson T1303 Magenta 600 sider Blæk C13T13034012
154 kr
Til butik
Epson T1303 Magenta 600 sider Blæk C13T13034012 billede

Produktinformation

Epson Stag T1303. Farveblæktype: Pigmentbaseret blæk, Patron kapacitet: Højt (XL) udbytte, Farve blæk sidekapacitet: 600 Sider, Farve blæk volumen: 10,1 ml, Udskrivning af farver: Magenta, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Artikel nr.: C13T13034012
EAN: 8715946624822
Varenr.: 991981243
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson T1303 Magenta 600 sider Blæk C13T13034012
199 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Epson Blæk T1303 XL Magenta, 750 Sider
200,84 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson T1303 Magenta 600 sider Blæk C13T13034012 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson T1303 Magenta 600 sider Blæk C13T13034012 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK145 kr184 krKøb
2Tonerland.dk146 kr146 krKøb
3CompuMail DK154 kr154 krKøb
4Ultrashop199 kr199 krKøb
5Hertels Boresko200,84 kr200,84 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson T1303 Magenta 600 sider Blæk C13T13034012

PriceData har fulgt prisen på Epson T1303 Magenta 600 sider Blæk C13T13034012 i 158 dage. Laveste pris i perioden er 136 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 145 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Epson T1303 Magenta 600 sider Blæk C13T13034012. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Epson T1303 Magenta 600 sider Blæk C13T13034012 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026145 kr2 kr (1%)
13. maj 2026143 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026145 kr7 kr (5%)
19. mar. 2026138 kr2 kr (1%)
6. mar. 2026136 kr2 kr (1%)
17. feb. 2026138 kr2 kr (1%)
7. feb. 2026136 kr2 kr (1%)
31. jan. 2026138 kr2 kr (1%)
23. jan. 2026140 kr1 kr (1%)
21. jan. 2026139 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret