Gå til hovedindhold

Epson T1282 - 3.5 ml - størrelse M - cyan - original - blister - blækpatron - for Stylus S22, SX130, SX230, SX235, SX430, SX435, SX438, SX440, SX445 Stylus Office BX305

EpsonTonere og inkjetpatronerEAN: 8715946624600
Pris fra 82 krtil 124,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 42,25 kr (34% besparelse)

Sammenlign priser på Epson T1282 - 3.5 ml - størrelse M - cyan - original - blister - blækpatron - for Stylus S22, SX130, SX230, SX235, SX430, SX435, SX438, SX440, SX445 Stylus Office BX305 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Epson T1282 Printerpatron Original
82 kr
Til butik
Epson T1282 Printerpatron Original billede

Produktinformation

Epson T1282 Printerpatron Original Cyan Printerpatron (T1282) Oemnr.: C13T12824012Indhold : 3,5 ml.Farve : Blå - CyanType : Original Epson T1282 blækpatron.

Produktspecifikationer

Mærke: EPSON
Kategori: Epson Stylus SX125
EAN: 8715946624600
Varenr.: C13T12824012
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson T1282 Cyan 260 sider Blæk C13T12824012
83 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson T1282 - 3.5 ml - størrelse M - cyan - original - blister - blækpatron - for Stylus S22, SX130, SX230, SX235, SX430, SX435, SX438, SX440, SX445 Stylus Office BX305
85,26 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson T1282 - Cyan Ink
89 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Epson T1282 cyan - 260 sider, 3,5 ml
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Epson Blæk C13T12824012 T1282 Cyan
-18%106 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Epson T1282 cyan - 260 sider, 3,5 ml
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson T1282 Cyan 260 sider Blæk C13T12824012
119 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Epson Blækpatron T1282 Cyan, 175 Sider
124,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson T1282 - 3.5 ml - størrelse M - cyan - original - blister - blækpatron - for Stylus S22, SX130, SX230, SX235, SX430, SX435, SX438, SX440, SX445 Stylus Office BX305 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson T1282 - 3.5 ml - størrelse M - cyan - original - blister - blækpatron - for Stylus S22, SX130, SX230, SX235, SX430, SX435, SX438, SX440, SX445 Stylus Office BX305 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk82 kr82 krKøb
2CompuMail DK83 kr83 krKøb
3CS MEGASTORE DK85,26 kr124,26 krKøb
4Proshop DK89 kr128 krKøb
5Boligcenter DK99 kr99 krKøb
6Teknikproffset DK106 kr155 krKøb
7Vivas DK119 kr188 krKøb
8Ultrashop119 kr119 krKøb
9Hertels Boresko124,25 kr124,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson T1282 - 3.5 ml - størrelse M - cyan - original - blister - blækpatron - for Stylus S22, SX130, SX230, SX235, SX430, SX435, SX438, SX440, SX445 Stylus Office BX305

PriceData har fulgt prisen på Epson T1282 - 3.5 ml - størrelse M - cyan - original - blister - blækpatron - for Stylus S22, SX130, SX230, SX235, SX430, SX435, SX438, SX440, SX445 Stylus Office BX305 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 84 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 82 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Epson T1282 - 3.5 ml - størrelse M - cyan - original - blister - blækpatron - for Stylus S22, SX130, SX230, SX235, SX430, SX435, SX438, SX440, SX445 Stylus Office BX305. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Epson T1282 - 3.5 ml - størrelse M - cyan - original - blister - blækpatron - for Stylus S22, SX130, SX230, SX235, SX430, SX435, SX438, SX440, SX445 Stylus Office BX305 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 202682 kr2 kr (2%)
6. feb. 202684 kr2 kr (2%)
23. dec. 202582 kr2 kr (2%)
22. dec. 202584 kr2 kr (2%)
10. dec. 202582 kr2 kr (2%)
9. dec. 202584 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret