Gå til hovedindhold

Epson SureColor SC-T5400M - 36 multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm) (medie) - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, USB 3.0

Pris fra 30.392 krtil 46.499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 16.107 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27.529 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Epson SureColor SC-T5400M - 36 multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm) (medie) - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, USB 3.0 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30392 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson SureColor SC-T5400M Blækprinter
30.392 kr
Til butik
Epson SureColor SC-T5400M Blækprinter billede

Produktinformation

Epson SureColor SC-T5400M - 36" multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm) (medie) - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, USB 3.0

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Artikel nr.: C11CH65301A0
EAN: 8715946676180
Varenr.: 995165871
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson SureColor SC-T5400M - 36 multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm) (medie) - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, USB 3.0
32.889 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson SureColor SC-T5400M Multifunktion - Farve - Blæk
38.885 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epson Surecolor Sc-t5400m 36 tommer (a0)
46.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson SureColor SC-T5400M - 36 multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm) (medie) - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, USB 3.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson SureColor SC-T5400M - 36 multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm) (medie) - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, USB 3.0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK30.392 kr30.392 krKøb
2CS MEGASTORE DK32.889 kr33.088 krKøb
3Proshop DK38.885 kr38.885 krKøb
4Dustin DK46.499 kr46.997,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson SureColor SC-T5400M - 36 multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm) (medie) - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, USB 3.0

PriceData har fulgt prisen på Epson SureColor SC-T5400M - 36 multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm) (medie) - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, USB 3.0 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 24.250 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 37.222 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33.228 kr.

Den nuværende pris på 30.392 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Epson SureColor SC-T5400M - 36 multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm) (medie) - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, USB 3.0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Epson SureColor SC-T5400M - 36 multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Rulle (91,4 cm) (medie) - Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært, USB 3.0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202630.392 kr1 kr (0%)
28. maj 202630.391 kr124 kr (0%)
27. maj 202630.515 kr1 kr (0%)
26. maj 202630.516 kr123 kr (0%)
25. maj 202630.639 kr11 kr (0%)
24. maj 202630.650 kr7 kr (0%)
23. maj 202630.643 kr1 kr (0%)
22. maj 202630.642 kr4.703 kr (13%)
21. maj 202635.345 kr1 kr (0%)
19. maj 202635.344 kr7.815 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret