Gå til hovedindhold

Epson Projektor EB-FH54 - 3LCD projector - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Miracast - white - 1920 x 1080 - 4100 lumens

EpsonProjektorerEAN: 8715946738079
Pris fra 6.102 krtil 6.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 517 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.053 kr 28. maj

Sammenlign priser på Epson Projektor EB-FH54 - 3LCD projector - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Miracast - white - 1920 x 1080 - 4100 lumens og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6102 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson EB-FH54 3LCD WUXGA
6.102 kr
Til butik
Epson EB-FH54 3LCD WUXGA billede

Produktinformation

Epson EB-FH54 - 3LCD-projektor - 4100 lumen - Full HD (1920 x 1080) - 16:9 - 802.11a/b/g/n/ac trådløs/Miracast - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Artikel nr.: V11HB59040
EAN: 8715946738079
Varenr.: 1003528661
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Projektor EB-FH54 - 3LCD projector - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Miracast - white - 1920 x 1080 - 4100 lumens
6.163 kr
Til butik
Epson Projektor EB-FH54 - 3LCD projector - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Miracast - white - 1920 x 1080 - 4100 lumens billede

Produktinformation

3LCD-projektoren Epson EB-FH54 leverer Full HD 1920 x 1080-projektion med 4100 lumen lysstyrke, indbygget trådløs 802.11a/b/g/n/ac og Miracast skærmspejling i et hvidt design. Designet som en trådløs projektionspartner til præsentationer i høj kvalitet kombinerer EB-FH54 et stilfuldt look med pålidelig 3LCD-teknologi, der hjælper med at holde indgreb og vedligeholdelse på et minimum for uafbrudte møder. Full HD (1920 x 1080) opløsning i 16:9-format 4100 lumen lysstyrke med 16000:1 kontrastforhold Trådløs projektion via Wi‑Fi og Miracast Integreret 16 W højttaler Vertikal keystone-korrektion (-30 / +30) til hurtig justering 2x HDMI-indgang samt USB-tilslutning og lydudgang Klare, lyse billeder og fleksibel trådløs forbindelse gør det nemt at dele indhold og få møder til at køre problemfrit.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Projektor
Artikel nr.: V11HB59040
EAN: 8715946738079
Varenr.: 3398566
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epson Eb-fh54
6.499 kr
Til butik
Epson Eb-fh54 billede

Produktinformation

4100 ANSI lumen og 3LCD giver lysstærke, præcise farver i oplyste rum Full HD 1080p med HDR leverer skarpe, naturlige detaljer til præsentationer Laserlyskilde, 12 000 t levetid reducerer vedligeholdelse og bevarer lysstyrke Trådløs Miracast og AirPlay 2 plus HDBaseT gør deling enkel Autofokus, 1,62x zoom og 30° lodret keystone giver hurtig opsætning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Professionelle projektorer
Artikel nr.: V11HB59040
EAN: 8715946738079
Varenr.: 5020067033
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Projektor Epson EB-FH54 3LCD 1080p, 4.100 ANSI lumen, hvid
-25%6.599 kr
Før 8.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Projektor Epson EB-FH54 3LCD 1080p, 4.100 ANSI lumen, hvid
-25%6.619 kr
Før 8.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Projektor EB-FH54 - 3LCD projector - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Miracast - white - 1920 x 1080 - 4100 lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Projektor EB-FH54 - 3LCD projector - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Miracast - white - 1920 x 1080 - 4100 lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.102 kr6.102 krKøb
2Proshop DK6.163 kr6.163 krKøb
3Dustin DK6.499 kr6.585,25 krKøb
4Boligcenter DK6.599 kr6.599 krKøb
5Vivas DK6.619 kr6.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson Projektor EB-FH54 - 3LCD projector - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Miracast - white - 1920 x 1080 - 4100 lumens

PriceData har fulgt prisen på Epson Projektor EB-FH54 - 3LCD projector - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Miracast - white - 1920 x 1080 - 4100 lumens i 165 dage. Laveste pris i perioden er 6.053 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 6.268 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.166 kr.

Den nuværende pris på 6.102 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 60 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Epson Projektor EB-FH54 - 3LCD projector - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Miracast - white - 1920 x 1080 - 4100 lumens. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Epson Projektor EB-FH54 - 3LCD projector - 802.11a/b/g/n/ac wireless / Miracast - white - 1920 x 1080 - 4100 lumens de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20266.102 kr49 kr (1%)
28. maj 20266.053 kr25 kr (0%)
27. maj 20266.078 kr1 kr (0%)
26. maj 20266.077 kr23 kr (0%)
25. maj 20266.100 kr2 kr (0%)
24. maj 20266.102 kr38 kr (1%)
14. maj 20266.140 kr25 kr (0%)
13. maj 20266.115 kr24 kr (0%)
11. maj 20266.139 kr1 kr (0%)
26. apr. 20266.140 kr25 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret