Gå til hovedindhold

Epson Projektor EB-FH18 - 1920 x 1080 - 4100 lumens

EpsonProjektorerEAN: 8715946738598
Pris fra 6.699 krtil 8.989 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.290 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.877 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Epson Projektor EB-FH18 - 1920 x 1080 - 4100 lumens og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6699 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Projektor EB-FH18 - 1920 x 1080 - 4100 lumens
6.699 kr
Til butik
Epson Projektor EB-FH18 - 1920 x 1080 - 4100 lumens billede

Produktinformation

Projektoren Epson EB-FH18 leverer Full HD 1920 x 1080-opløsning med 4100-lumen 3LCD-lysstyrke, op til et 304" billede, indbygget mono-højttaler samt trådløs forbindelse og dobbelt HDMI-tilslutning. Designet som en kompakt, let lampeprojektor til medrivende hjemmeunderholdning og virksomhedspræsentationer producerer den levende, naturligt udseende billeder selv i rum med kraftigt omgivelseslys, med dynamisk kontrast op til 16,000:1 for klare skyggedetaljer og nem opsætning via automatisk tænd/sluk, der registrerer tilsluttede kilder. Full HD (1920 x 1080) med naturligt 16:9-billedformat 4100 lumens (hvid og farvelysoutput) med Epson 3LCD-teknologi Dynamisk kontrast op til 16,000:1 Trådløs understøttelse med Miracast og Apple AirPlay 2 (WiFi 6E nævnt) 2 x HDMI-porte til tilslutning af flere enheder Indbygget mono-højttaler til lyd uden ekstra udstyr Nyd storskærmsvisning med fleksible forbindelser og klar, detaljeret projektion til daglig underholdning eller professionel brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Projektor
Artikel nr.: V11HB59240
EAN: 8715946738598
Varenr.: 3387437
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson EB-FH18 3LCD-projektor
6.778 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson - Eb-fh18 Home Cinema Projektor
6.939,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson EB-FH18, Projectors, Home
8.989 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Projektor EB-FH18 - 1920 x 1080 - 4100 lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Projektor EB-FH18 - 1920 x 1080 - 4100 lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK6.699 kr6.699 krKøb
2CompuMail DK6.778 kr6.778 krKøb
3Gucca.dk6.939,95 kr6.939,95 krKøb
4Ultrashop8.989 kr8.989 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson Projektor EB-FH18 - 1920 x 1080 - 4100 lumens

PriceData har fulgt prisen på Epson Projektor EB-FH18 - 1920 x 1080 - 4100 lumens i 140 dage. Laveste pris i perioden er 5.877 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 6.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.086 kr.

Den nuværende pris på 6.699 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Epson Projektor EB-FH18 - 1920 x 1080 - 4100 lumens. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Epson Projektor EB-FH18 - 1920 x 1080 - 4100 lumens de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20266.699 kr36 kr (1%)
17. maj 20266.663 kr62 kr (1%)
14. maj 20266.601 kr1 kr (0%)
13. maj 20266.602 kr97 kr (1%)
15. apr. 20266.699 kr822 kr (14%)
14. apr. 20265.877 kr24 kr (0%)
13. apr. 20265.901 kr798 kr (12%)
10. apr. 20266.699 kr773 kr (13%)
9. apr. 20265.926 kr773 kr (12%)
8. apr. 20266.699 kr773 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret