Gå til hovedindhold

Epson Expression Premium XP-7100 Small-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 11 spm (kopiering) - op til 15.8 spm (udskriver) - 120 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) - sort

EpsonComputersoftwareEAN: 8715946651866
Pris fra 1.090 krtil 2.099 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.009 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Epson Expression Premium XP-7100 Small-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 11 spm (kopiering) - op til 15.8 spm (udskriver) - 120 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1090 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Epson Expression Premium XP-7100 printer
-14%1.090 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Epson Expression Premium XP-7100 printer billede

Produktinformation

Epson Expression Premium XP-7100 printer - Inkjet, Print/Copy/Scan/Fax, Net/Wifi, Duplex, ADF, 32 ppm, 100 ark - Printere & Scannere Printere

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Printere & Scannere
Artikel nr.: C11CH03402
EAN: 8715946651866
Varenr.: 1105589
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Expression Premium XP-7100 Small-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 11 spm (kopiering) - op til 15.8 spm (udskriver) - 120 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) - sort
1.107 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Expression Premium XP-7100 All in One Multifunktion - Farve - Blæk
-2%1.238 kr
Før 1.268 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Epson Expression Premium XP-7100 All in One Multifunktion - Farve - Blæk billede

Produktinformation

Multifunktionsprinter med Wi‑Fi og mobiludskrivning, 30-siders automatisk dokumentføder, automatisk duplex for A4/Legal-medier og højopløsnings farveudgang til fotos og dokumenter. Denne kompakte alt-i-en inkjet, Epson Expression Premium, kombinerer en intuitiv touchscreen med trådløs mobiludskrivning for at forenkle foto- og dokumentopgaver. Udskrivningshastighed: op til 15,8 sider/min (sort/hvid) / op til 11 sider/min (farve) Udskriftsopløsning: op til 5760 x 1440 dpi Blæksystem: 5-farvet Epson Claria Premium Ink med fotosort Papirhåndtering: 120-arks standardkapacitet med 30-siders ADF og 20-arks fotobakke Scanning: CIS-scanner med optisk 1200 x 2400 dpi Tilslutning: USB 2.0, Gigabit LAN, Wi‑Fi (n) og AirPrint-support ENERGY STAR-kvalificeret design og brugervenlige funktioner giver effektiv, højkvalitets udskrivning til travle husholdninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Printer
Artikel nr.: C11CH03402
EAN: 8715946651866
Varenr.: 2684133
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson Expression Premium XP-7100 Small-in-One Blækprinter
1.254 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Epson Expression Premium XP-7100 alt-i-en-printer
1.697 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson Expression Premium XP-7100,
2.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Expression Premium XP-7100 Small-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 11 spm (kopiering) - op til 15.8 spm (udskriver) - 120 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Expression Premium XP-7100 Small-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 11 spm (kopiering) - op til 15.8 spm (udskriver) - 120 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.090 kr1.090 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.107 kr1.176 krKøb
3Proshop DK1.238 kr1.238 krKøb
4CompuMail DK1.254 kr1.254 krKøb
5Teknikproffset DK1.697 kr1.766 krKøb
6Ultrashop2.099 kr2.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson Expression Premium XP-7100 Small-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 11 spm (kopiering) - op til 15.8 spm (udskriver) - 120 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) - sort

PriceData har fulgt prisen på Epson Expression Premium XP-7100 Small-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 11 spm (kopiering) - op til 15.8 spm (udskriver) - 120 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) - sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.090 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 1.269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.191 kr.

Den nuværende pris på 1.090 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Epson Expression Premium XP-7100 Small-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 11 spm (kopiering) - op til 15.8 spm (udskriver) - 120 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Epson Expression Premium XP-7100 Small-in-One - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 11 spm (kopiering) - op til 15.8 spm (udskriver) - 120 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20261.090 kr54 kr (5%)
5. maj 20261.144 kr1 kr (0%)
26. apr. 20261.143 kr61 kr (5%)
18. apr. 20261.204 kr5 kr (0%)
17. apr. 20261.199 kr56 kr (5%)
16. apr. 20261.143 kr69 kr (6%)
15. apr. 20261.212 kr69 kr (6%)
13. apr. 20261.143 kr8 kr (1%)
10. apr. 20261.135 kr13 kr (1%)
8. apr. 20261.122 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret