Gå til hovedindhold

Epson Expression Home XP-5200 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 14 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi(n) - sort

Pris fra 698 krtil 914 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 216 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 684 kr 25. maj

Sammenlign priser på Epson Expression Home XP-5200 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 14 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi(n) - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 698 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Expression Home XP-5200 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 14 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi(n) - sort
698 kr
Til butik
Epson Expression Home XP-5200 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 14 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi(n) - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Blæk- & fotoprintere
Farve: 1
Artikel nr.: C11CK61403
EAN: 8715946702469
Varenr.: 8639254
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Expression Home XP-5200 All in One Multifunktion - Farve - Blæk
698 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epson Expression Home Pro Xp-5200 A4 Mfp
-0%786 kr
Før 786,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Epson Expression Home Pro Xp-5200 A4 Mfp billede

Produktinformation

Automatisk dupleksudskrivning sparer papir og tid med tosidet udskrivning Farve i høj kvalitet op til 4800 x 1200 dpi til skarpe fotos og dokumenter 2,4-tums farve-TFT-display og enkle kontroller gør daglige opgaver hurtigere WiFi og AirPrint lader medarbejdere udskrive direkte fra telefoner og bærbare pc'er Flatbed-scanner med 1200 x 2400 dpi opfanger detaljerede farvescanninger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Blækprintere A4
Artikel nr.: C11CK61403
EAN: 8715946702469
Varenr.: 5011312540
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson Expression Home XP-5200 Blækprinter
792 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson Expression Home Xp-5200 - Printer Med Wifi - 14 Spm
799,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Epson Expression Home XP-5200 Inkjet AIO A4 Wi-Fi
914 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Expression Home XP-5200 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 14 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi(n) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Expression Home XP-5200 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 14 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi(n) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK698 kr737 krKøb
2Proshop DK698 kr737 krKøb
3Dustin DK786 kr872,25 krKøb
4CompuMail DK792 kr792 krKøb
5Gucca.dk799,95 kr799,95 krKøb
6Teknikproffset DK914 kr983 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson Expression Home XP-5200 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 14 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi(n) - sort

PriceData har fulgt prisen på Epson Expression Home XP-5200 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 14 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi(n) - sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 684 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 788 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 741 kr.

Den nuværende pris på 698 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Epson Expression Home XP-5200 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 14 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi(n) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Epson Expression Home XP-5200 - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4/Legal (medie) - op til 14 spm (udskriver) - 150 ark - USB, Wi-Fi(n) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026698 kr14 kr (2%)
25. maj 2026684 kr29 kr (4%)
23. maj 2026713 kr1 kr (0%)
22. maj 2026714 kr1 kr (0%)
21. maj 2026715 kr1 kr (0%)
20. maj 2026716 kr1 kr (0%)
18. maj 2026717 kr1 kr (0%)
15. maj 2026718 kr1 kr (0%)
9. maj 2026719 kr4 kr (1%)
8. maj 2026723 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret