Gå til hovedindhold

Epson Epson T9452 Blækflaske Cyan C13T945240 Modsvarer: N/A

EpsonTonere og inkjetpatronerEAN: 8715946645353
Pris fra 578 krtil 1.119 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 541 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 531 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Epson Epson T9452 Blækflaske Cyan C13T945240 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 578 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson T9452 Cyan 5000 sider Blæk C13T945240
578 kr
Til butik
Epson T9452 Cyan 5000 sider Blæk C13T945240 billede

Produktinformation

Epson T9452 - 38.1 ml - XL - cyan - original - blækpatron - for WorkForce Pro WF-C5210DW, WF-C5290DW, WF-C5710DWF, WF-C5790DWF

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Artikel nr.: C13T945240
EAN: 8715946645353
Varenr.: 993113052
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson T9452 - XL - cyan - original - blækpatron
582 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Epson T9452 Cyan Printerpatron Original
639 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson T9452 Cyan 5000 sider Blæk C13T945240
689 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Epson Epson T9452 Blækflaske Cyan C13T945240 Modsvarer: N/A
725 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron XL cyan - Epson WF‑C5xxx-serien
-6%739 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron XL cyan - Epson WF‑C5xxx-serien
-6%759 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
EPSON Blæk C13T945240 T9452 XL Cyan
964 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epson Blæk Cyan T945 Xl 5k - Wf-c5xxx-series
1.119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Epson T9452 Blækflaske Cyan C13T945240 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Epson T9452 Blækflaske Cyan C13T945240 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK578 kr578 krKøb
2Proshop DK582 kr621 krKøb
3Tonerland.dk639 kr639 krKøb
4Ultrashop689 kr689 krKøb
5InkClub DK725 kr725 krKøb
6Boligcenter DK739 kr739 krKøb
7Vivas DK759 kr838 krKøb
8Teknikproffset DK964 kr1.013 krKøb
9Dustin DK1.119 kr1.205,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson Epson T9452 Blækflaske Cyan C13T945240 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Epson Epson T9452 Blækflaske Cyan C13T945240 Modsvarer: N/A i 177 dage. Laveste pris i perioden er 531 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 605 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 569 kr.

Den nuværende pris på 578 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Epson Epson T9452 Blækflaske Cyan C13T945240 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Epson Epson T9452 Blækflaske Cyan C13T945240 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026578 kr4 kr (1%)
9. maj 2026582 kr3 kr (1%)
5. maj 2026585 kr17 kr (3%)
1. maj 2026568 kr25 kr (5%)
15. apr. 2026543 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026542 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026543 kr17 kr (3%)
7. apr. 2026560 kr1 kr (0%)
6. apr. 2026561 kr1 kr (0%)
2. apr. 2026562 kr31 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret