Gå til hovedindhold

Epson Epson T9451 Blækflaske sort C13T945140 Modsvarer: N/A

EpsonTonere og inkjetpatronerXL kapacitet 5000 siderProfessionelle dokumentudskrifterEAN: 8715946645346

Epson T9451 original sort blækpatron med 64,6ml indhold og op til 5000 siders kapacitet. Designet til Epson WorkForce Pro-serien med pigmentbaseret blæk for skarpe tekster. Læs mere

Pris fra 527 krtil 994 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 467 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 508 kr 1. maj

Sammenlign priser på Epson Epson T9451 Blækflaske sort C13T945140 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 527 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson T9451 Sort 5000 sider Blæk C13T945140
527 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Epson T9451 Sort Printerpatron Original
549 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson T9451 XL - Black Ink
549 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson T9451 Sort 5000 sider Blæk C13T945140
639 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Epson Epson T9451 Blækflaske sort C13T945140 Modsvarer: N/A
655 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron XL sort - Epson WF‑C5xxx-serien
-5%689 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron XL sort - Epson WF‑C5xxx-serien
-5%709 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Epson WF-C5xxx Series Ink Cartridge XL Black
822 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epson Blæk Sort T945 Xl 5k - Wf-c5xxx-series
994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Epson T9451 Blækflaske sort C13T945140 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Epson T9451 Blækflaske sort C13T945140 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK527 kr527 krKøb
2Tonerland.dk549 kr549 krKøb
3Proshop DK549 kr588 krKøb
4Ultrashop639 kr639 krKøb
5InkClub DK655 kr655 krKøb
6Boligcenter DK689 kr689 krKøb
7Vivas DK709 kr788 krKøb
8Teknikproffset DK822 kr871 krKøb
9Dustin DK994 kr1.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Epson T9451 Sort Blækpatron

Epson

Epson T9451 original sort blækpatron med 64,6ml indhold og op til 5000 siders kapacitet. Designet til Epson WorkForce Pro-serien med pigmentbaseret blæk for skarpe tekster.

• blækpatron
• sort blæk
• epson patron
• t9451
• workforce pro
• original blæk
• xl kapacitet
• printerpatron
• Professionelle dokumentudskrifter
• XL kapacitet 5000 sider

Beskrivelse

Epson T9451 Sort Blækpatron (C13T945140) er en original XL blækpatron fra Epson, der leverer professionel udskriftskvalitet til WorkForce Pro-serien. Med et indhold på 64,6ml pigmentbaseret sort blæk kan patronen levere op til 5000 sider skarpe, holdbare dokumentudskrifter.

Patronen er specielt udviklet til Epson WorkForce Pro WF-C5210DW, WF-C5290DW, WF-C5710DWF og WF-C5790DWF printere. Den pigmentbaserede blækteknologi sikrer dybe sorttoner og præcise tekstgengivelser, hvilket gør den ideel til professionelle dokumenter, rapporter og korrespondance.

Installation er enkel og hurtig - patronen klikker let på plads i printeren uden behov for chip-flytning eller lignende. Som original Epson-produkt garanteres fuld kompatibilitet og optimal ydelse med din printer.

Med sin høje kapacitet på 5000 sider er T9451 et økonomisk valg til kontorer og virksomheder med store udskriftsbehov. Vælg original Epson kvalitet for de bedste resultater hver gang.

Specifikationer

type:Original blækpatron
farve:Sort
garanti:2 år
indhold:64,6 ml
kapacitet:Op til 5000 sider
teknologi:Pigmentbaseret
installation:Plug and play
kompatibilitet:WorkForce Pro WF-C5210DW, WF-C5290DW, WF-C5710DWF, WF-C5790DWF

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange sider kan T9451 patronen printe?

Op til 5000 sider afhængigt af dokumentindhold og dækning. Dette gør den til en økonomisk XL-løsning til store udskriftsjob.

Hvilke printere passer T9451 til?

T9451 er kompatibel med Epson WorkForce Pro WF-C5210DW, WF-C5290DW, WF-C5710DWF og WF-C5790DWF printere.

Hvad er forskellen på original og kompatible patroner?

Original Epson T9451 garanterer optimal kvalitet, fuld kompatibilitet og pålidelig ydelse sammenlignet med kompatible alternativer.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson Epson T9451 Blækflaske sort C13T945140 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Epson Epson T9451 Blækflaske sort C13T945140 Modsvarer: N/A i 167 dage. Laveste pris i perioden er 508 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 547 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 520 kr.

Den nuværende pris på 527 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Epson Epson T9451 Blækflaske sort C13T945140 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Epson Epson T9451 Blækflaske sort C13T945140 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026527 kr7 kr (1%)
31. maj 2026534 kr1 kr (0%)
30. maj 2026535 kr18 kr (3%)
28. maj 2026517 kr9 kr (2%)
1. maj 2026508 kr10 kr (2%)
30. apr. 2026518 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026517 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026518 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026517 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026518 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret