Gå til hovedindhold

Epson Epson T3242 Blækpatron Cyan T3242 Modsvarer: N/A

EpsonComputer – strømforsyningerEAN: 8715946600895
Pris fra 123 krtil 206 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 83 kr (40% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Epson Epson T3242 Blækpatron Cyan T3242 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Epson T3242 Cyan Ink Original
123 kr
Til butik
Epson T3242 Cyan Ink Original billede

Produktinformation

Epson T3242 Cyan Ink Original Epson Cyan Ink Cartridge (T3242) C13T32424010

Produktspecifikationer

Mærke: EPSON
Kategori: Epson SureColor SC P 400
EAN: 8715946600895
Varenr.: C13T32424010
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson T3242 Cyan Blæk C13T32424010
127 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson T3242 - Cyan Ink
155 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Epson Epson T3242 Blækpatron Cyan T3242 Modsvarer: N/A
155 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Epson SureColor T3242 Cyan
-2%175 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epson Blæk Cyan T3242 - Sc-p400
-0%206 kr
Før 206,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Epson T3242 Blækpatron Cyan T3242 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson Epson T3242 Blækpatron Cyan T3242 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk123 kr123 krKøb
2CompuMail DK127 kr127 krKøb
3Proshop DK155 kr194 krKøb
4InkClub DK155 kr155 krKøb
5Teknikproffset DK175 kr224 krKøb
6Dustin DK206 kr292,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson Epson T3242 Blækpatron Cyan T3242 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Epson Epson T3242 Blækpatron Cyan T3242 Modsvarer: N/A i 158 dage. Laveste pris i perioden er 120 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 123 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 123 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Epson Epson T3242 Blækpatron Cyan T3242 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Epson Epson T3242 Blækpatron Cyan T3242 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026123 kr3 kr (3%)
14. jan. 2026120 kr3 kr (2%)
10. jan. 2026123 kr3 kr (3%)
28. dec. 2025120 kr3 kr (2%)
27. dec. 2025123 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret