Gå til hovedindhold

Epson EB-1485FI 3LCD-projektor Full HD VGA HDMI Component video HDBaseT

EpsonProjektorerEAN: 8715946674070
Pris fra 30.536 krtil 37.043 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6.507 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23.242 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Epson EB-1485FI 3LCD-projektor Full HD VGA HDMI Component video HDBaseT og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30536 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epson Eb-1485fi Wuxga Laser
-0%30.536 kr
Før 30.536,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Epson Eb-1485fi Wuxga Laser billede

Produktinformation

Ultrakortkastende display forbedrer samarbejde og engagement 5000 ANSI lumen og 1,07 milliarder farver leverer lyse, præcise billeder Interaktiv touch- og pen-understøttelse lader teams markere indhold live Laserlyskilde, op til 30.000 t i eco-tilstand, sænker vedligeholdelse og omkostninger Flere HDMI, HDBaseT og WiFi gør fleksible installationer enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Short Throw-projektorer
Artikel nr.: V11H919040
EAN: 8715946674070
Varenr.: 5011165602
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Epson EB-1485Fi Projector - Full HD
30.879 kr
Til butik
Epson EB-1485Fi Projector - Full HD billede

Produktinformation

Epson EB-1485Fi Projector - Full HD (V11H919040) Oplev den fantastiske billedkvalitet med Epson EB-1485Fi Projector. Med Full HD-opløsning leverer denne projektor skarpe og klare billeder, der imponerer. V11H919040 modellen er ideel til både hjemmet og pr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Forside
EAN: 8715946674070
Varenr.: 18705
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Epson Projektor EB-1485Fi - 1920 x 1080 - 5000 ANSI lumens
36.420 kr
Til butik
Epson Projektor EB-1485Fi - 1920 x 1080 - 5000 ANSI lumens billede

Produktinformation

Projektor Epson EB-1485Fi leverer Full HD 1920 x 1080 projektion med 5000 ANSI lumen, ultra-short-throw 3LCD-ydeevne og interaktivt multi-touch samarbejde. Udviklet til fleksible skærmstørrelser og engagerende sessioner understøtter den multi-touch med pen- og fingerinput, trådløs BYOD-tilslutning og skærmspejling via Miracast, med en intuitiv brugerflade og interaktiv OSD-menu til hurtig opsætning og navigation. Split Screen lader dig kombinere op til fire kilder, mens den brede tilslutning omfatter trådløs/LAN, HDBaseT (ControlPad kræves) og HDMI-udgang. 3LCD-laserprojektor med Full HD (1920 x 1080) opløsning 5000 lumen lysstyrke for både hvid og farve Ultra-short-throw objektiv med horisontal og vertikal keystone-korrektion Trådløs 802.11a/b/g/n/ac, Ethernet og Miracast skærmspejling Split Screen til op til fire tilsluttede kilder Integrerede stereohøjttalere Pålidelig, funktionsrig platform til præsentation og samarbejde til mødelokaler og klasseværelser, hvor klare billeder og nem deling betyder noget.

Produktspecifikationer

Mærke: Epson
Kategori: Projektor
Artikel nr.: V11H919040
EAN: 8715946674070
Varenr.: 2804592
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Epson EB-1485FI 3LCD-projektor Full HD VGA HDMI Component video HDBaseT
37.043 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson EB-1485FI 3LCD-projektor Full HD VGA HDMI Component video HDBaseT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epson EB-1485FI 3LCD-projektor Full HD VGA HDMI Component video HDBaseT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK30.536 kr30.622,25 krKøb
2Ultrashop30.879 kr30.879 krKøb
3Proshop DK36.420 kr36.420 krKøb
4CompuMail DK37.043 kr37.043 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epson EB-1485FI 3LCD-projektor Full HD VGA HDMI Component video HDBaseT

PriceData har fulgt prisen på Epson EB-1485FI 3LCD-projektor Full HD VGA HDMI Component video HDBaseT i 181 dage. Laveste pris i perioden er 23.242 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 30.536 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26.244 kr.

Den nuværende pris på 30.536 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 31% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Epson EB-1485FI 3LCD-projektor Full HD VGA HDMI Component video HDBaseT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Epson EB-1485FI 3LCD-projektor Full HD VGA HDMI Component video HDBaseT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202630.536 kr7.220 kr (31%)
5. maj 202623.316 kr74 kr (0%)
9. apr. 202623.242 kr552 kr (2%)
6. apr. 202623.794 kr754 kr (3%)
5. apr. 202624.548 kr1.218 kr (5%)
17. mar. 202625.766 kr426 kr (2%)
6. mar. 202626.192 kr445 kr (2%)
19. feb. 202626.637 kr162 kr (1%)
18. feb. 202626.475 kr27 kr (0%)
11. feb. 202626.448 kr162 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret