Gå til hovedindhold

EPOS ADAPT 135 USB II - ADAPT 100 Series - headset - på øret - kablet - USB, 3,5 mm jackstik - sort - Optimeret til UC

EPOSHovedtelefoner og headsetEAN: 5714708007159
Pris fra 365 krtil 699 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 334 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 3. maj

Sammenlign priser på EPOS ADAPT 135 USB II - ADAPT 100 Series - headset - på øret - kablet - USB, 3,5 mm jackstik - sort - Optimeret til UC og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 365 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EPOS ADAPT 135 USB II Kablet Høretelefoner Sort
365 kr
Til butik
EPOS ADAPT 135 USB II Kablet Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

EPOS ADAPT 135 USB II - ADAPT 100 Series - headset - på øret - kablet - USB, 3,5 mm jackstik - sort - Optimeret til UC

Produktspecifikationer

Mærke: EPOS
Artikel nr.: 1000914
EAN: 5714708007159
Varenr.: 999507642
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EPOS ADAPT 135 USB II - ADAPT 100 Series - headset - på øret - kablet - USB, 3,5 mm jackstik - sort - Optimeret til UC
393 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EPOS ADAPT 135 USB II
393 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Headset med mikrofon Sennheiser EPOS ADAPT 135 USB-A, kablet, mono, sort
-5%519 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Headset med mikrofon Sennheiser EPOS ADAPT 135 USB-A, kablet, mono, sort
-5%539 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
EPOS SENNHEISER ADAPT 135 USB II
669 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epos Adapt 135 Ii Mono Usb-a Uc Sort
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EPOS ADAPT 135 USB II - ADAPT 100 Series - headset - på øret - kablet - USB, 3,5 mm jackstik - sort - Optimeret til UC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EPOS ADAPT 135 USB II - ADAPT 100 Series - headset - på øret - kablet - USB, 3,5 mm jackstik - sort - Optimeret til UC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK365 kr365 krKøb
2CS MEGASTORE DK393 kr432 krKøb
3Proshop DK393 kr432 krKøb
4Boligcenter DK519 kr519 krKøb
5Vivas DK539 kr618 krKøb
6Ultrashop669 kr669 krKøb
7Dustin DK699 kr785,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EPOS ADAPT 135 USB II - ADAPT 100 Series - headset - på øret - kablet - USB, 3,5 mm jackstik - sort - Optimeret til UC

PriceData har fulgt prisen på EPOS ADAPT 135 USB II - ADAPT 100 Series - headset - på øret - kablet - USB, 3,5 mm jackstik - sort - Optimeret til UC i 161 dage. Laveste pris i perioden er 208 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 393 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 351 kr.

Den nuværende pris på 365 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for EPOS ADAPT 135 USB II - ADAPT 100 Series - headset - på øret - kablet - USB, 3,5 mm jackstik - sort - Optimeret til UC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for EPOS ADAPT 135 USB II - ADAPT 100 Series - headset - på øret - kablet - USB, 3,5 mm jackstik - sort - Optimeret til UC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026365 kr1 kr (0%)
16. maj 2026364 kr1 kr (0%)
9. maj 2026365 kr1 kr (0%)
8. maj 2026364 kr1 kr (0%)
6. maj 2026365 kr16 kr (5%)
3. maj 2026349 kr16 kr (4%)
2. maj 2026365 kr2 kr (1%)
1. maj 2026367 kr2 kr (1%)
19. apr. 2026365 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026364 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret