Gå til hovedindhold

Epilator til kvinder Braun Silk-épil 7 7-081, 40 pincetter, hvid

BraunHårfjerningEAN: 7500435225090
Pris fra 761 krtil 1.159 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 398 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 580 kr 9. maj

Sammenlign priser på Epilator til kvinder Braun Silk-épil 7 7-081, 40 pincetter, hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 761 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun Silk-épil 7 SE7-081 Epilator Hvid
761 kr
Til butik
Braun Silk-épil 7 SE7-081 Epilator Hvid billede

Produktinformation

Braun Silk-épil 7 SE7-081 - Epilator

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: 225090
EAN: 7500435225090
Varenr.: 1002249670
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Braun Silk Epil 7 SkinSpa 7-081 epilator
920 kr
Til butik
Braun Silk Epil 7 SkinSpa 7-081 epilator billede

Produktinformation

Vi præsenterer Braun Silk-épil 7 SkinSpa - den perfekte ledsager til en effektiv hudpleje- og hårfjerningsrutine derhjemme. Hurtige resultater med et bredt hoved, der fjerner flere hår (sammenlignet med Braun Silk-épil 5) i ét strøg. Vi præsenterer Braun Silk-épil 7 SkinSpa - den perfekte ledsager til en effektiv hudpleje- og hårfjerningsrutine derhjemme. Hurtige resultater med et bredt hoved, der fjerner flere hår (sammenlignet med Braun Silk-épil 5) i ét strøg. En praktisk måde at opnå perfekt glathed på, mens du sparer tid. Smart Light-funktionen afslører selv de tyndeste hår. Perfekt glathed uden at gå glip af noget område Skånsom og praktisk epilering i badet eller under bruseren. Tilpas din hårfjerningsrutine efter dine præferencer. Ikke flere besværlige voksbehandlinger eller ventetid mellem applikationer. MicroGrip-pincetten fjerner selv de korteste hår (0,5 mm), hvor voks er ineffektivt. Op til en måneds glathed når som helst i dit eget hjem, Alt-i-et SkinSpa-sæt til perfekt glathed: inkluderer massagepude, eksfolierende børste, lady shaver og trimmerkam, Kraftfuld: Det brede hoved fjerner flere hår i ét strøg (sammenlignet med Braun Silk-épil 5 epilator). Epilatoren fjerner selv korte hår (0,5 mm), hvor voks ikke er effektivt, Behagelig epilering: inkluderer en massagerulle, der reducerer følelsen af smerte, Skånsom hårfjerning: tør- og vådbarbering. Skånsom epilering i badet eller brusebadet reducerer smerte og øger komforten, Strålende glat hud på dine egne betingelser: en nem hudplejerutine og ugers glathed uden behov for behandlinger, Designet til at holde: fremstillet i Tyskland. Hvordan bruger man en epilator?, Trin 1: Sørg for at eksfoliere din hud, før du epilerer, for at sikre de bedste resultater. Trin 2: Hvis det er muligt, skal du bruge epilatoren i brusebadet eller badekarret for at få ekstra komfort, især hvis det er første gang, Trin 3: Epiler i en 90 graders vinkel mod hårets vækstretning. Trin 4: Bevæg epilatoren langsomt og jævnt, og brug ca. 15 sekunder fra ankel til knæ. Trin 5: Påfør en fugtighedscreme efter epileringen for at få en glat og strålende hud. Op til en måneds glathed, Efter en måneds behandling kan du nyde en langtidsholdbar solbrændthed i op til en måned efter behandlingen, Fjern hår i et enkelt strøg, For en behagelig epilering, Skånsom fjernelse af hår, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Epilatorer
EAN: 7500435225090
Varenr.: C68605
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Depilator Braun SE7-081 Braun Silk•épil 7 SkinSpa Epiliatorius
922 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Braun Silk-épil 7 7-081 epilator
924 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Epilator til kvinder Braun Silk-épil 7 7-081, 40 pincetter, hvid
-17%959 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Epilator til kvinder Braun Silk-épil 7 7-081, 40 pincetter, hvid
-17%979 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun Silk-épil 7 SE7-081 Epilator Hvid
979 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Braun Silk-épil 7 SkinSpa SE7-081 Epilator (hvid/sølv)
1.159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epilator til kvinder Braun Silk-épil 7 7-081, 40 pincetter, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Epilator til kvinder Braun Silk-épil 7 7-081, 40 pincetter, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK761 kr761 krKøb
2Teknikproffset DK920 kr979 krKøb
3CS MEGASTORE DK922 kr961 krKøb
4Proshop DK924 kr963 krKøb
5Boligcenter DK959 kr959 krKøb
6Vivas DK979 kr1.058 krKøb
7Ultrashop979 kr979 krKøb
8Komplett DK1.159 kr1.159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Epilator til kvinder Braun Silk-épil 7 7-081, 40 pincetter, hvid

PriceData har fulgt prisen på Epilator til kvinder Braun Silk-épil 7 7-081, 40 pincetter, hvid i 176 dage. Laveste pris i perioden er 580 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 1.158 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 853 kr.

Den nuværende pris på 761 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Epilator til kvinder Braun Silk-épil 7 7-081, 40 pincetter, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Epilator til kvinder Braun Silk-épil 7 7-081, 40 pincetter, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026761 kr6 kr (1%)
30. maj 2026767 kr6 kr (1%)
29. maj 2026773 kr6 kr (1%)
27. maj 2026779 kr6 kr (1%)
26. maj 2026785 kr6 kr (1%)
25. maj 2026791 kr6 kr (1%)
24. maj 2026797 kr6 kr (1%)
21. maj 2026803 kr42 kr (5%)
19. maj 2026845 kr6 kr (1%)
17. maj 2026851 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret