Gå til hovedindhold

Panasonic ES‑EY30 epilator - 60 pincetter, Wet/Dry - lyserød/hvid

PanasonicHårfjerningEAN: 5025232928958
Pris fra 509 krtil 679 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 389 kr 12. maj

Sammenlign priser på Panasonic ES‑EY30 epilator - 60 pincetter, Wet/Dry - lyserød/hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 509 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic Epilator EY ES-EY30 - epilator
509 kr
Til butik
Panasonic Epilator EY ES-EY30 - epilator billede

Produktinformation

Epilator, trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: EpilatorIPL
Artikel nr.: ES-EY30-V503
EAN: 5025232928958
Varenr.: 3434184
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Panasonic ES-EY 30
554 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic epilator Panasonic ES-EY30A 60 pincetter Lilla, hvid
610 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Panasonic ES‑EY30 epilator - 60 pincetter, Wet/Dry - lyserød/hvid
-2%619 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panasonic ES‑EY30 epilator - 60 pincetter, Wet/Dry - lyserød/hvid
-2%639 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Panasonic Epilator ES-EY30
679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic ES‑EY30 epilator - 60 pincetter, Wet/Dry - lyserød/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic ES‑EY30 epilator - 60 pincetter, Wet/Dry - lyserød/hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK509 kr548 krKøb
2CompuMail DK554 kr554 krKøb
3CS MEGASTORE DK610 kr649 krKøb
4Boligcenter DK619 kr619 krKøb
5Vivas DK639 kr718 krKøb
6Ultrashop679 kr679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panasonic ES‑EY30 epilator - 60 pincetter, Wet/Dry - lyserød/hvid

PriceData har fulgt prisen på Panasonic ES‑EY30 epilator - 60 pincetter, Wet/Dry - lyserød/hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 362 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 660 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 500 kr.

Den nuværende pris på 509 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for Panasonic ES‑EY30 epilator - 60 pincetter, Wet/Dry - lyserød/hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for Panasonic ES‑EY30 epilator - 60 pincetter, Wet/Dry - lyserød/hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026509 kr3 kr (1%)
31. maj 2026506 kr41 kr (7%)
30. maj 2026547 kr16 kr (3%)
29. maj 2026531 kr2 kr (0%)
28. maj 2026529 kr46 kr (10%)
23. maj 2026483 kr15 kr (3%)
20. maj 2026468 kr3 kr (1%)
19. maj 2026471 kr1 kr (0%)
16. maj 2026472 kr83 kr (21%)
12. maj 2026389 kr114 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret