Gå til hovedindhold

epiic hair care No. 28 Moisturize'it Shampoo 250 ml

epiic hair careShampoo og balsamEAN: 5715044000323
Pris fra 168 krtil 224 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 108 kr 21. maj

Sammenlign priser på epiic hair care No. 28 Moisturize'it Shampoo 250 ml og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
epiic hair care No. 28 Moisturize'it Shampoo 250 ml
-25%168 kr
Før 224 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
epiic hair care No. 28 Moisturize'it Shampoo 250 ml billede

Produktinformation

epiic hair care No. 28 Moisturize'it Shampoo er **nærende og fugtgivende** shampoo, som er perfekt til **tørt, trist og/eller kemisk behandlet hår**. Shampooen er rig på **vitaminer og mineraler**, og indeholder desuden olier fra **avokado, havre og

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 5715044000323
Varenr.: 103015
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Epiic Nr. 28 Moisturize'it Shampoo 250 ml
224 kr
Til butik
Epiic Nr. 28 Moisturize'it Shampoo 250 ml billede

Produktinformation

Fugtgivende og nærende shampoo fra Epiic, der giver optimal pleje til tørt og trist hår. Nr. 28 Moisturize it shampoo indeholder olier fra avocado, havre og oliven der øjeblikkeligt tilføjer fugt, intens pleje og giver glans. Genopretter hårets elasticitet, samtidigt med at blødgøre og liv til hvert enkelt hårstrå. Kan anvendes til alle hårtyper, men er særdeles velegnet til kemisk behandlet hår eller hår der ofte har været udsat for varmestyling. Anvendelse: Påfør i vådt hår og massér ind i håret til det skummer op, skyl herefter med rigeligt med vand. Gentag processen, hvis sæben ikke skummer op første gang.Vi anbefaler at afslutte med Nr 29 Moisturize it conditioner i længderne af håret.

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo & Conditioner
Størrelse: 250.00ml
Artikel nr.: 5715044000323
EAN: 5715044000323
Varenr.: 5715044000323

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad epiic hair care No. 28 Moisturize'it Shampoo 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad epiic hair care No. 28 Moisturize'it Shampoo 250 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk168 kr168 krKøb
2Beautycos DK224 kr253 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for epiic hair care No. 28 Moisturize'it Shampoo 250 ml

PriceData har fulgt prisen på epiic hair care No. 28 Moisturize'it Shampoo 250 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 108 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 224 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for epiic hair care No. 28 Moisturize'it Shampoo 250 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for epiic hair care No. 28 Moisturize'it Shampoo 250 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026168 kr60 kr (56%)
21. maj 2026108 kr93,6 kr (46%)
20. maj 2026201,6 kr93,6 kr (87%)
5. maj 2026108 kr116 kr (52%)
3. maj 2026224 kr116 kr (107%)
21. apr. 2026108 kr116 kr (52%)
20. apr. 2026224 kr116 kr (107%)
27. mar. 2026108 kr93,6 kr (46%)
16. mar. 2026201,6 kr14,4 kr (7%)
15. mar. 2026216 kr14,4 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret