Gå til hovedindhold

Portwest EP22 Easy Fit TPR Ørepropper med Snor og Opbevaringsboks 1 Par (Orange) | Ørepropper | Kategori III - Høj risiko | SNR 28 dB

PortwestØrepropperEAN: 5036108446599
-20%Pris: 27 kr
1 forhandler
Før 33,75 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EP22 Easy Fit TPR Ørepropper med Snor og Opbevaringsboks 1 Par (Orange) | Ørepropper | Kategori III - Høj risiko | SNR 28 dB og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
EP22 Easy Fit TPR Ørepropper med Snor og Opbevaringsboks 1 Par (Orange) | Ørepropper | Kategori III - Høj risiko | SNR 28 dB
-20%27 kr
Før 33,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
EP22 Easy Fit TPR Ørepropper med Snor og Opbevaringsboks 1 Par (Orange) | Ørepropper | Kategori III - Høj risiko | SNR 28 dB billede

Produktinformation

EP22 Easy Fit TPR Ørepropper med Snor og Opbevaringsboks 1 Par (Orange) Genanvendelige ørepropper med høj komfort og smart opbevaring EP22 Easy Fit ørepropper er et ideelt valg for brugere, der ønsker effektiv støjbeskyttelse (SNR 28 dB) kombineret med g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Portwest
Kategori: Ørepropper
EAN: 5036108446599
Varenr.: 55127649321336

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EP22 Easy Fit TPR Ørepropper med Snor og Opbevaringsboks 1 Par (Orange) | Ørepropper | Kategori III - Høj risiko | SNR 28 dB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EP22 Easy Fit TPR Ørepropper med Snor og Opbevaringsboks 1 Par (Orange) | Ørepropper | Kategori III - Høj risiko | SNR 28 dB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten27 kr27 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EP22 Easy Fit TPR Ørepropper med Snor og Opbevaringsboks 1 Par (Orange) | Ørepropper | Kategori III - Høj risiko | SNR 28 dB

PriceData har fulgt prisen på EP22 Easy Fit TPR Ørepropper med Snor og Opbevaringsboks 1 Par (Orange) | Ørepropper | Kategori III - Høj risiko | SNR 28 dB i 155 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 33,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for EP22 Easy Fit TPR Ørepropper med Snor og Opbevaringsboks 1 Par (Orange) | Ørepropper | Kategori III - Høj risiko | SNR 28 dB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for EP22 Easy Fit TPR Ørepropper med Snor og Opbevaringsboks 1 Par (Orange) | Ørepropper | Kategori III - Høj risiko | SNR 28 dB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 202627 kr6,75 kr (20%)
31. dec. 202533,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret