Gå til hovedindhold

Eos Esther Lampeskærm - Hvid - Large B: 79 cm - Umage

UmageLamperEAN: 5710302023489
Pris fra 2.154 krtil 2.840 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 686 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Eos Esther Lampeskærm - Hvid - Large B: 79 cm - Umage og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2154 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Eos Esther large skærm, hvid
-17%2.154 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eos Esther large skærm, hvid billede

Produktinformation

Umage Eos Esther large lampeskærm, hvid - designet af Søren Ravn Christensen Eos Esther large er en lampeskærm, der leder tankerne hen på luftige skyer på himlen. Den kan vippes i fire forskellige vinkler, så du selv kan påvirke lampens visuelle udtryk. D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Eos
Farve: Hvid
EAN: 5710302023489
Varenr.: 2348
Gå til Trenddo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Eos Esther Lampeskærm - Hvid - Large B: 79 cm - Umage
-10%2.339 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eos Esther Lampeskærm - Hvid - Large B: 79 cm - Umage billede

Produktinformation

Smuk lampeskærm fra Umage. Esther er designet som en let og elegant sky, som du både kan bruge til at sammensætte din egen loftlampe, bordlampe og gulvlampe - mulighederne er mange. Med denne lampeskærm får du et produkt som du kan vende og dreje i forske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Umage
EAN: 5710302023489
Varenr.: 51673584238930
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Eos Esther Lampeskærm - Hvid - Large B: 79 cm - Umage
-10%2.339 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eos Esther Lampeskærm - Hvid - Large B: 79 cm - Umage billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Lampeskærm
EAN: 5710302023489
Varenr.: 52105230319949
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Umage Eos Esther fjerlampeskærm, hvid, Ø75 cm
2.599 kr
Til butik
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Umage, Eos Esther lampeskærm Large Ø82 cm White
-10%2.840 kr
Før 3.155 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eos Esther Lampeskærm - Hvid - Large B: 79 cm - Umage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eos Esther Lampeskærm - Hvid - Large B: 79 cm - Umage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk2.154 kr2.154 krKøb
2Trenddo2.339 kr2.339 krKøb
3Tendensshop2.339 kr2.339 krKøb
4LampeGuru.dk2.599 kr2.599 krKøb
5Hulténs DK2.840 kr3.090 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eos Esther Lampeskærm - Hvid - Large B: 79 cm - Umage

PriceData har fulgt prisen på Eos Esther Lampeskærm - Hvid - Large B: 79 cm - Umage i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.949 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 2.339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.115 kr.

Den nuværende pris på 2.154 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Eos Esther Lampeskærm - Hvid - Large B: 79 cm - Umage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Eos Esther Lampeskærm - Hvid - Large B: 79 cm - Umage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20262.154 kr185 kr (8%)
16. maj 20262.339 kr21 kr (1%)
15. maj 20262.318 kr369 kr (19%)
25. jan. 20261.949 kr130 kr (6%)
10. jan. 20262.079 kr63 kr (3%)
9. jan. 20262.016 kr67 kr (3%)
4. dec. 20251.949 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret