Gå til hovedindhold

Eos Esther Lampeskærm - Light Brown - Medium Ø: 66 cm - Umage

UmageLamperEAN: 5710302024608
Pris fra 1.439 krtil 1.917 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 478 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.256 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Eos Esther Lampeskærm - Light Brown - Medium Ø: 66 cm - Umage og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1439 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Eos Esther medium skærm, lysebrun
-20%1.439 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eos Esther medium skærm, lysebrun billede

Produktinformation

Umage Eos Esther medium lampeskærm, lysebrun - designet af Søren Ravn Christensen Eos Esther medium er en lampeskærm, der leder tankerne hen på luftige skyer på himlen. Den kan vippes i fire forskellige vinkler, så du selv kan påvirke lampens visuelle udt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Eos
EAN: 5710302024608
Varenr.: 2460
Gå til Trenddo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Eos Esther Lampeskærm - Light Brown - Medium Ø: 66 cm - Umage
-10%1.619 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eos Esther Lampeskærm - Light Brown - Medium Ø: 66 cm - Umage billede

Produktinformation

Smuk lampeskærm fra Umage. Esther er designet som en let og elegant sky, som du både kan bruge til at sammensætte din egen loftlampe, bordlampe og gulvlampe - mulighederne er mange. Med denne lampeskærm får du et produkt som du kan vende og dreje i forske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Umage
EAN: 5710302024608
Varenr.: 51673584664914
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Eos Esther Lampeskærm - Light Brown - Medium Ø: 66 cm - Umage
-10%1.619 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Eos Esther Lampeskærm - Light Brown - Medium Ø: 66 cm - Umage billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Lampeskærm
EAN: 5710302024608
Varenr.: 52105228812621
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Umage Eos Esther fjerlampeskærm, lysebrun, Ø60 cm
1.799 kr
Til butik
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Umage, Eos Esther Lampeskærm Medium Ø65 cm Light Brown
-10%1.917 kr
Før 2.130 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eos Esther Lampeskærm - Light Brown - Medium Ø: 66 cm - Umage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Eos Esther Lampeskærm - Light Brown - Medium Ø: 66 cm - Umage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.439 kr1.439 krKøb
2Trenddo1.619 kr1.619 krKøb
3Tendensshop1.619 kr1.619 krKøb
4LampeGuru.dk1.799 kr1.799 krKøb
5Hulténs DK1.917 kr1.992 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Eos Esther Lampeskærm - Light Brown - Medium Ø: 66 cm - Umage

PriceData har fulgt prisen på Eos Esther Lampeskærm - Light Brown - Medium Ø: 66 cm - Umage i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.256 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 1.619 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.345 kr.

Den nuværende pris på 1.439 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Eos Esther Lampeskærm - Light Brown - Medium Ø: 66 cm - Umage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Eos Esther Lampeskærm - Light Brown - Medium Ø: 66 cm - Umage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.439 kr89 kr (7%)
17. maj 20261.350 kr269 kr (17%)
16. maj 20261.619 kr269 kr (20%)
13. apr. 20261.350 kr91 kr (7%)
29. mar. 20261.259 kr3 kr (0%)
4. mar. 20261.256 kr3 kr (0%)
1. mar. 20261.259 kr90 kr (7%)
25. feb. 20261.349 kr22 kr (2%)
24. feb. 20261.327 kr22 kr (2%)
18. feb. 20261.349 kr22 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret